fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Bianco Carrara C XL Carrara płytki

Płytki marmurowe BIANCO CARRARA C XL w dużym formacie 61x61x1,2cm i polerowanej powierzchni. Nasze płytki charakteryzują się jasnym, jasnoszarym tłem w różnych odcieniach oraz delikatnym rysunkiem, użyleniem – obrazują to zdjęcia złożonych płytek. BIANCO CARRARA C XL (płytki jasne) sprawdzą się na posadzce i na ścianach, szczególnie w łazienkach – płytki łazienkowe. Marmur ten nadaje się świetnie także na posadzki ogrzewane.

 

Bianco Carrara C 61x61x1,2cm

 

Carrara płytki są fazowane (1mm) w związku z czym na bokach nie ma drobnych ukruszeń powstałych przy cięciu lub pakowaniu.

 

BIANCO CARRARA, wykorzystywana do upiększanie domów od wieków, sprawdza się świetnie na ścianach i posadzkach, w łazience i salonie. Stanowi o klasycznym i eleganckim charakterze salonu czy łazienki.

Marmur to materiał, który od zawsze kojarzony był z dobrym smakiem i wyszukanym gustem. W obecnych czasach marmurowe wykończenia domów i mieszkań nie są już wyłącznie domeną królów. W każdej przestrzeni można stworzyć piękne kompozycje na wzór tych, które zdobiły bogate pałace.

Marmurowe płytki o uniwersalnym zastosowaniu pozwalają na twórczą aranżację ograniczoną wyłącznie przez wyobraźnię osoby urządzającej dom. Gdy chcemy podarować sobie odrobinę luksusu, najlepszym rozwiązaniem jest zakup marmurowych płytek, którymi wyłożymy niemalże każde pomieszczenie. Marmurowe kuchnie i łazienki niezmiennie zachwycają i cieszą się sporym zainteresowaniem klientów.

Elegancja w każdym calu

Kiedyś na marmurowe wykończenia pozwolić mogli sobie tylko nieliczni. Obecnie na szczęście jest on dostępny na każdą kieszeń. Z pewnością odmieni oblicze każdego pomieszczenia, w którym zostanie zastosowany. Jest to kamień znany i doceniany już w Starożytności. Przez wieki przeszedł prawdziwą rewolucję.

Nasz został poddany solidnej obróbce, dzięki której może cieszyć oko, zarówno mieszkańców domu, jak i ich gości. Marmurowe podłogi przenoszą nas do świata rodem z baśni. Płytki z tego niezwykłego kamienia na ścianie zdecydowanie podnoszą standard każdego wnętrza i budują wrażenie przepychu, nawet w minimalistycznie urządzonych domach. Stylowy i chłodny materiał trafia w najbardziej wyrafinowane gusta.

Klasyczna biel – płytki ścienne do kuchni lub w łazience

Delikatna i subtelna biel to kolor idealny do zagospodarowania każdej przestrzeni. W jasnych barwach czujemy się dobrze, ponieważ przynoszą spokój i ukojenie, nie męcząc naszego wzroku, jak ostrzejsze, i bardziej wyraziste odcienie. W bieli dobrze się wypoczywa po ciężkim dniu pracy, jest to też kolor, który korzystnie wpływa na nadpobudliwe dzieci i zwierzęta.

Stonowana przestrzeń sprzyja większej koncentracji umysłu i efektywnej pracy, jeśli pracę umysłową wykonujemy w domu. Biały kolor pasuje do wszystkiego i nigdy nie wyjdzie z mody, gdyż zdecydowanie ma ponadczasowy charakter. Biel rozświetli każde wnętrze, zwłaszcza sprawdzi się to przy małych, ślepych łazienkach i kuchniach, gdzie nie ma dostępu do naturalnego światła. Białe płytki na podłogach lub ścianach dadzą optyczny efekt powiększenia przestrzeni.

Poza tym, wbrew obiegowej opinii, białe elementy wystroju wcale nie brudzą się łatwiej, wręcz przeciwnie, neutralizują nieestetyczne zacieki i plamy. Dodatkowym atutem naszych płytek są szare wstawki, które sprawią, że potencjalne zabrudzenia nie będą widoczne gołym okiem.

Praktyczne właściwości – płytki ścienne w stylu glamour

Zastosowanie płytek marmurowych ma na celu, nie tylko podniesienie estetyki otoczenia, ale także przemawiają za tym względy praktyczne. Powierzchnie płytek łatwo się czyści, nawet zwykłe przetarcie wilgotną szmatką przywraca ich niesamowity blask. Ponadto, płytki z kamienia są trwałe i wytrzymałe na uszkodzenia.

Gdy coś upadnie na podłogę, wyleje się lub obciąży powierzchnię płytek, pozostaną one nienaruszone i w niezmienionej postaci. To ważna cecha, gdy mamy w domu małe dzieci lub zwierzęta, które mogłyby pazurkami zniszczyć panele, czy inne delikatniejsze formy. W przypadku płytek marmurowych takie zagrożenia są znacznie zminimalizowane.

Płytki na ścianach łazienki łatwo przetrzeć z pary wodnej, która może się na nich zgromadzić w wyniku długotrwałej i gorącej kąpieli. Spore wymiary naszych płytek sprawiają, że szybciej można je położyć na ścianie lub podłodze. Nie namęczymy się tak bardzo, jak w przypadku materiałów o mniejszych gabarytach. Duże płytki prezentują się bardziej okazale i majestatycznie.

czytaj dalej

[M]

 

 • RODZAJ KAMIENIA: Marmur
 • WYMIAR: 61 x 61 x 1,2 cm
 • WYKOŃCZENIE: fazowane
 • GATUNEK: Pierwszy

Zamówienie

Aby złożyć zamówienie skontaktuj się z naszym doradcą klienta:

 • +48 697 78 78 20
 • biuro@ozinga.pl
 • MARBELLA SALON KAMIENIA Jodłownik 26A; 58-262 Ostroszowice
  55 km na południe od Wrocławia. Droga 384 Dzierżoniów - Nowa Ruda

Przy zamówieniach przekraczających aktualny stan magazynowy sprowadzimy dla Państwa potrzebną ilość z jednej partii bezpośrednio od producentów z Włoch czy Hiszpanii. W takich przypadkach mogą wystąpić różnice w cenie. Każde takie zamówienie realizowane jest po Państwa akceptacji ceny i próbek (zdjęć).


 • Zapewniamy szybką realizację zamówień i stały kontakt
 • Płytki do odebrania w naszym magazynie
 • Istnieje możliwość wysłania zamówienia kurierem lub dostarczenia naszym transportem. Do uzgodnienia.
 • Pomagamy w dobraniu odpowiedniej chemii do montażu i konserwacji kamienia
 • Wystawiamy faktury VAT

Wszystkie zdjęcia na stronie są własnością OZINGA. Zabrania się ich wykorzystywania bez pisemnej zgody właścicieli.

UWAGA: Należy pamiętać, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami a świadczą jedynie o niezwykłości i niepowtarzalności. Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć. Na powierzchni niektórych rodzajów kamienia mogą występować niewielkie dziurki, nierówności czy rysy, które stanowią ich naturalną cechę.

Materiały nie podlegają reklamacji. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu KC.