fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Bianco Carrara Gioia Venatino

Prezentujemy płytki z pięknego włoskiego marmuru Bianco Carrara Gioia Venatino XL. Marmur ten charakteryzuje się jasnym, jasnoszarym tłem i bogatym delikatnym, charakterystycznym rysunkiem. Niektóre płytki mają kontynuację wzory wiec można je ułożyć z efktem dużej płyty (zdjęcia poniżej).

Nasze płytki Bianco Carrara Gioia Venatino mają duży format 60x60x1,3cm (59,8×59,8×1,3cm) i są z jednej partii, bloku. Oznacza to że śmiało można je wykorzystać na posadzkę w pomieszczeniach otwartych – kuchnia, salon, hol. Powierzchnia płytek jest polerowana a boki fazowane. Duży format XL daje sporem możliwości przy projektowaniu. Marmur ten sprawdza się świetnie na ścianach i posadzkach, także ogrzewanych.

Płytki marmurowe  w gatunku wyższym komercyjnym – przeznaczonym do użycia w projektach publicznych i budownictwie mieszkaniowym. Partia zawiera płytki o rożnym odcieniu i przeżyleniu, mogą pojawić się żyłki, przerosty kwarcowe i małe otwory na powierzchni po kryształkach kwarcu. Cechy te są naturalne dla kamieni naturalnych, szczególnie marmurów.

Bianco Carrara, wykorzystywana do upiększanie domów od wieków,  stanowi o klasycznym i eleganckim charakterze salonu czy łazienki.

 • RODZAJ KAMIENIA: Marmur
 • WYMIAR: 60 x 60 x 1,3 cm
 • GATUNEK: High Commercial

Zamówienie

Aby złożyć zamówienie skontaktuj się z naszym doradcą klienta:

 • +48 697 78 78 20
 • biuro@ozinga.pl
 • MARBELLA SALON KAMIENIA Jodłownik 26A; 58-262 Ostroszowice
  55 km na południe od Wrocławia. Droga 384 Dzierżoniów - Nowa Ruda

Przy zamówieniach przekraczających aktualny stan magazynowy sprowadzimy dla Państwa potrzebną ilość z jednej partii bezpośrednio od producentów z Włoch czy Hiszpanii. W takich przypadkach mogą wystąpić różnice w cenie. Każde takie zamówienie realizowane jest po Państwa akceptacji ceny i próbek (zdjęć).


 • Zapewniamy szybką realizację zamówień i stały kontakt
 • Płytki do odebrania w naszym magazynie
 • Istnieje możliwość wysłania zamówienia kurierem lub dostarczenia naszym transportem. Do uzgodnienia.
 • Pomagamy w dobraniu odpowiedniej chemii do montażu i konserwacji kamienia
 • Wystawiamy faktury VAT

Wszystkie zdjęcia na stronie są własnością OZINGA. Zabrania się ich wykorzystywania bez pisemnej zgody właścicieli.

UWAGA: Należy pamiętać, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami a świadczą jedynie o niezwykłości i niepowtarzalności. Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć. Na powierzchni niektórych rodzajów kamienia mogą występować niewielkie dziurki, nierówności czy rysy, które stanowią ich naturalną cechę.

Materiały nie podlegają reklamacji. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu KC.