fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Bianco Carrara C-XL szlif

Prezentujemy nowość: płytki marmurowe BIANCO CARRARA C-XL  szlif  o wymiarze 61x61x1cm. Grubość uzyskana przez zastosowanie innowacyjnej technologii. Płytki nie są wzmacniane siatką ani żywicą utwardzającą, a mimo to są niezwykle wytrzymałe – idealne na posadzki oraz okładzinę ścienną.

Płytki z pięknego włoskiego marmuru z okolic Carrary. Powierzchnia szlifowana – matowa (gładka jak przy polerze ale nie ma efektu lustra), boki fazowane.

Płytki marmurowe BIANCO CARRARA C-XL  szlif (płytki jasne) sprawdzą się na posadzce i na ścianach, szczególnie w łazienkach – płytki łazienkowe. Marmur ten nadaje się świetnie także na posadzki ogrzewane. Nasza Bianco Carrara C charakteryzuje się jasnym, jasnoszarym tłem w różnych odcieniach oraz delikatnym rysunkiem, użyleniem – obrazują to zdjęcia złożonych płytek. Płytki szlifowane rekomendowane są do wykładania powierzchni które będą miały bezpośredni kontakt z wodą, np. ściany i brodziki prysznicowe. Na płytkach trafiają się małe otwory po kwarcach, które przy  montażu wypełniane mogą być fugą – widać to na ostatnim zdjęciu.

Płytki Bianco Carrara C w gatunku komercyjnym – przeznaczonym do użycia w projektach publicznych i budownictwie mieszkaniowym, zawiera płytki o rożnym odcieniu i przeżyleniu, mogą pojawić się żyłki, przerosty kwarcowe i małe otwory na powierzchni po kryształkach kwarcu. Cechy te są naturalne dla kamieni naturalnych, szczególnie marmurów.

Carrara, wykorzystywana do upiększanie domów od wieków, sprawdza się świetnie na ścianach i posadzkach, także ogrzewanych. Stanowi o klasycznym i eleganckim charakterze salonu czy łazienki.

 • RODZAJ KAMIENIA: Marmur
 • WYMIAR: 61 x 61 x 1 cm
 • GATUNEK: Commercial
 • CENA: 265 zł/m2 brutto

Zamówienie

Aby złożyć zamówienie skontaktuj się z naszym doradcą klienta:

 • +48 697 78 78 20
 • biuro@ozinga.pl
 • MARBELLA SALON KAMIENIA Jodłownik 26A; 58-262 Ostroszowice
  55 km na południe od Wrocławia. Droga 384 Dzierżoniów - Nowa Ruda

Przy zamówieniach przekraczających aktualny stan magazynowy sprowadzimy dla Państwa potrzebną ilość z jednej partii bezpośrednio od producentów z Włoch czy Hiszpanii. W takich przypadkach mogą wystąpić różnice w cenie. Każde takie zamówienie realizowane jest po Państwa akceptacji ceny i próbek (zdjęć).


 • Zapewniamy szybką realizację zamówień i stały kontakt
 • Płytki do odebrania w naszym magazynie
 • Istnieje możliwość wysłania zamówienia kurierem lub dostarczenia naszym transportem. Do uzgodnienia.
 • Pomagamy w dobraniu odpowiedniej chemii do montażu i konserwacji kamienia
 • Wystawiamy faktury VAT

Wszystkie zdjęcia na stronie są własnością OZINGA. Zabrania się ich wykorzystywania bez pisemnej zgody właścicieli.

UWAGA: Należy pamiętać, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami a świadczą jedynie o niezwykłości i niepowtarzalności. Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć. Na powierzchni niektórych rodzajów kamienia mogą występować niewielkie dziurki, nierówności czy rysy, które stanowią ich naturalną cechę.

Materiały nie podlegają reklamacji. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu KC.