fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Bianco Carrara XL, 61x61x1cm

Prezentujemy płytki marmurowe BIANCO CARRARA XL 61x61x1cm. Grubość uzyskana przez zastosowanie innowacyjnej technologii. Płytki nie są wzmacniane siatką ani żywicą utwardzającą, a mimo to są niezwykle trwałe.

Płytki z pięknego włoskiego marmuru z okolic Carrary. Powierzchnia polerowana, boki fazowane, wymiary kalibrowane. Płytki marmurowe na posadzkę lub ściany w dużym formacie 61x61x1cm. Marmur ten sprawdza się świetnie także na posadzkach ogrzewanych. Nasza Bianco Carrara charakteryzuje się jasnym, jasnoszarym tłem w różnych odcieniach, pojawiają się na niej żyłki oraz gniazda kwarców – obrazują to zdjęcia rozłożonych płytek.

Płytki Bianco Carrara w gatunku komercyjnym – przeznaczonym do użycia w projektach publicznych i budownictwie mieszkaniowym, zawiera płytki o rożnym odcieniu i przeżyleniu, mogą pojawić się żyłki, przerosty kwarcowe i małe otwory na powierzchni po kryształkach kwarcu. Cechy te są naturalne dla kamieni naturalnych, szczególnie marmurów. Płytki w skrzyni mogą pochodzić z różnych partii i bloków.

BIANCO CARRARA XL, wykorzystywana do upiększanie domów od wieków, sprawdza się świetnie na ścianach i posadzkach, także ogrzewanych. Stanowi o klasycznym i eleganckim charakterze salonu czy łazienki.

Bianco Carrara XL

 • RODZAJ KAMIENIA: Marmur
 • WYMIAR: 61 x 61 x 1 cm
 • GATUNEK: Commercial

Zamówienie

Aby złożyć zamówienie skontaktuj się z naszym doradcą klienta:

 • +48 697 78 78 20
 • biuro@ozinga.pl
 • MARBELLA SALON KAMIENIA Jodłownik 26A; 58-262 Ostroszowice
  55 km na południe od Wrocławia. Droga 384 Dzierżoniów - Nowa Ruda

Przy zamówieniach przekraczających aktualny stan magazynowy sprowadzimy dla Państwa potrzebną ilość z jednej partii bezpośrednio od producentów z Włoch czy Hiszpanii. W takich przypadkach mogą wystąpić różnice w cenie. Każde takie zamówienie realizowane jest po Państwa akceptacji ceny i próbek (zdjęć).


 • Zapewniamy szybką realizację zamówień i stały kontakt
 • Płytki do odebrania w naszym magazynie
 • Istnieje możliwość wysłania zamówienia kurierem lub dostarczenia naszym transportem. Do uzgodnienia.
 • Pomagamy w dobraniu odpowiedniej chemii do montażu i konserwacji kamienia
 • Wystawiamy faktury VAT

Wszystkie zdjęcia na stronie są własnością OZINGA. Zabrania się ich wykorzystywania bez pisemnej zgody właścicieli.

UWAGA: Należy pamiętać, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami a świadczą jedynie o niezwykłości i niepowtarzalności. Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć. Na powierzchni niektórych rodzajów kamienia mogą występować niewielkie dziurki, nierówności czy rysy, które stanowią ich naturalną cechę.

Materiały nie podlegają reklamacji. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu KC.