fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Bianco Carrara Elegance XXL, matowe

Bianco Carrara Płytki

Bianco Carrara Elegance XXL to płytki z pięknego włoskiego marmuru z okolic Carrary. Powierzchnia płytek jest matowa (szlifowana), a krawędzie niefazowane. Niewątpliwym atutem tej partii płytek jest duży format 61×91,4×1,2cm. Marmur ten sprawdza się świetnie na ścianach (płytki ścienne) i posadzkach (płytki podłogowe). Przy posadzkach z ogrzewaniem podłogowym płytki marmurowe dobrze przewodzą ciepło, które dodatkowo kumulują i stopniowo przekazują otoczeniu.

 

 

Cechy charakterystyczne

Bianco Carrara Elegance XXL charakteryzują się ciekawym białym i ciemnym użyleniem na równym szarym tle. Na zdjęciach na płytkach widać to doskonale. Niektóre płytki można ułożyć na lustrzane odbicie. Jak widać po rozłożeniu większej ilości płytki Carrara Elegance zyskuje elegancki, klasyczny charakter.

 

Carrara Elegance XXL

 

Carrara płytki – Gatunek komercyjny

Przeznaczony jest do użycia w projektach publicznych i budownictwie mieszkaniowym, zawiera płytki o rożnym odcieniu i przeżyleniu, mogą pojawić się żyłki, przerosty kwarcowe i małe otwory lub pęknięcia na powierzchni (patrz zdjęcia). Cechy te są typowe dla kamieni naturalnych, szczególnie marmurów z bogatym przeżyleniem.

 

Bianco Carrara wykorzystywana jest do upiększanie domów od wieków, często stanowi o klasycznym i eleganckim charakterze salonu czy łazienki. Doskonale zastąpią zwykłe płytki ceramiczne. Masz pytania na temat naszej kolekcji płytek marmurowych? Zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta. Zadzwoń lub napisz na nasz adres e mail. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

 

(O)

 

 • RODZAJ KAMIENIA: Marmur
 • WYMIAR: 61 x 91,4 x 1,2 cm
 • GATUNEK: Commercial

Zamówienie

Aby złożyć zamówienie skontaktuj się z naszym doradcą klienta:

 • +48 697 78 78 20
 • biuro@ozinga.pl
 • MARBELLA SALON KAMIENIA Jodłownik 26A; 58-262 Ostroszowice
  55 km na południe od Wrocławia. Droga 384 Dzierżoniów - Nowa Ruda

Przy zamówieniach przekraczających aktualny stan magazynowy sprowadzimy dla Państwa potrzebną ilość z jednej partii bezpośrednio od producentów z Włoch czy Hiszpanii. W takich przypadkach mogą wystąpić różnice w cenie. Każde takie zamówienie realizowane jest po Państwa akceptacji ceny i próbek (zdjęć).


 • Zapewniamy szybką realizację zamówień i stały kontakt
 • Płytki do odebrania w naszym magazynie
 • Istnieje możliwość wysłania zamówienia kurierem lub dostarczenia naszym transportem. Do uzgodnienia.
 • Pomagamy w dobraniu odpowiedniej chemii do montażu i konserwacji kamienia
 • Wystawiamy faktury VAT

Wszystkie zdjęcia na stronie są własnością OZINGA. Zabrania się ich wykorzystywania bez pisemnej zgody właścicieli.

UWAGA: Należy pamiętać, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami a świadczą jedynie o niezwykłości i niepowtarzalności. Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć. Na powierzchni niektórych rodzajów kamienia mogą występować niewielkie dziurki, nierówności czy rysy, które stanowią ich naturalną cechę.

Materiały nie podlegają reklamacji. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu KC.