fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Bianco Perlino Antico, 80x80x2cm

Duże płytki z pięknego włoskiego marmuru Bianco Perlino Antico, znanego także pod nazwą Biancone. Powierzchnia płytek została przeszczotkowana dla uzyskania bardzo ciekawego efektu zwanego antico. Zabieg ten wygładza powierzchnię o jednocześnie otwiera żyły i wybiera z nich miękki materiał pozostawiając piękne wygładzone zagłębienia. Po zakończeniu procesu pyłki wyglądają na postarzane a jednocześnie są bardzo przyjemne i gładkie w dotyku. Także kolor – jasny beż – jest niewątpliwym atutem, czasem pojawia się delikatna żółta żyłka lub przebarwienie, co jest naturalne dla tego marmuru. Cecha charakterystyczną są też pojawiające się skamieliny, amonity – najczęściej są to muszle (patrz fot.1) Więcej zdjęć na: https://drive.google.com/open?id=0Bzi9b9hMGb6MQkZtejJpWFJ3dVk

Nasze płytki marmurowe Bianco Perlino Antico w formacie 80x80x2cm świetniej nadają się na posadzki w całym domy, szczególnie z otwartym planem, bez oddzielonej ścianami kuchni, salonu, jadalni. W łazienkach prezentuje się równie okazale. Marmur ten sprawdza się świetnie na posadzkach z ogrzewaniem podłogowym.

Płytki Bianco Perlino w gatunku wyższa komercyjnym – przeznaczonym do użycia w projektach publicznych i budownictwie mieszkaniowym, zawiera płytki o rożnym odcieniu i przeżyleniu, mogą pojawić się żyłki, przerosty i żyły kwarcowe oraz małe otwory na powierzchni po kryształkach kwarcu. Cechy te są naturalne dla kamieni naturalnych, szczególnie marmurów.

Biancone stanowi o klasycznym i eleganckim charakterze salonu czy łazienki. W wersji antykowanej idealnie pasuje zarówno do rustykalnych jak i nowoczesnych wnętrz. Wiele luksusowych butików i hoteli z powodzenie zastosowało ten marmur.

 • RODZAJ KAMIENIA: Marmur
 • WYMIAR: 80 x 80 x 2 cm
 • GATUNEK: High Commercial

Zamówienie

Aby złożyć zamówienie skontaktuj się z naszym doradcą klienta:

 • +48 697 78 78 20
 • biuro@ozinga.pl
 • MARBELLA SALON KAMIENIA Jodłownik 26A; 58-262 Ostroszowice
  55 km na południe od Wrocławia. Droga 384 Dzierżoniów - Nowa Ruda

Przy zamówieniach przekraczających aktualny stan magazynowy sprowadzimy dla Państwa potrzebną ilość z jednej partii bezpośrednio od producentów z Włoch czy Hiszpanii. W takich przypadkach mogą wystąpić różnice w cenie. Każde takie zamówienie realizowane jest po Państwa akceptacji ceny i próbek (zdjęć).


 • Zapewniamy szybką realizację zamówień i stały kontakt
 • Płytki do odebrania w naszym magazynie
 • Istnieje możliwość wysłania zamówienia kurierem lub dostarczenia naszym transportem. Do uzgodnienia.
 • Pomagamy w dobraniu odpowiedniej chemii do montażu i konserwacji kamienia
 • Wystawiamy faktury VAT

Wszystkie zdjęcia na stronie są własnością OZINGA. Zabrania się ich wykorzystywania bez pisemnej zgody właścicieli.

UWAGA: Należy pamiętać, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami a świadczą jedynie o niezwykłości i niepowtarzalności. Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć. Na powierzchni niektórych rodzajów kamienia mogą występować niewielkie dziurki, nierówności czy rysy, które stanowią ich naturalną cechę.

Materiały nie podlegają reklamacji. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu KC.