fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Jaki granit na schody zewnętrzne?

05.05.2021r.

Zmienne warunki pogodowe sprawiają, że wielu z nas zastanawia się jaki rodzaj materiału wybrać na zewnętrzne schody naszego domu czy firmy. Wysoka temperatura, deszcz, śnieg to tylko nieliczne czynniki atmosferyczne, które niekorzystnie wpływają na ich kondycję.


Taras w stylu śródziemnomorskim

18.03.2021r.

Jak urządzić ogródek czy taras, by w nim wypoczywać?


Marmur we wnętrzu – czy moda na marmur przeminie?

25.02.2021r.

Marmur we wnętrzu - czy moda na marmur przeminie? Ile go potrzeba, by zrobił efekt?


Najnowsze trendy – mozaika marmurowa

27.01.2021r.

Najnowsze trendy w wystroju wnętrz - to stosowanie materiałów naturalnych, niepowtarzalnych. Tu sprawdza się mozaika marmurowa. Urządzając własne mieszkanie, czy dom, zwracamy dużą uwagę na dobór nie tylko dodatków, ale i podstawowego wykończenia wnętrz. Na rynku dostępnych jest tyle przeróżnych materiałów i nowoczesnych rozwiązań, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Przez wnętrze wyrażamy siebie - swoje poczucie estetyki, zainteresowania, podejście do natury. Wybór materiałów wykończeniowych mówi dużo o naszym charakterze i statusie. Urządzeniu domu to już nie tylko: "żeby było wygodnie i łatwo". Dużą uwagę poświęcamy miejscu, gdzie spędzamy czas wolny, relaksujemy się, zapraszamy gości. Coraz częściej zatrudniamy specjalistów do zaprojektowania nawet pojedynczych pomieszczeń, aby efekt końcowy spełniał nasze oczekiwania. 


W poszukiwaniu koloru… hiszpańskie marmury

16.07.2019r.

Hiszpańskie marmury - alternatywa dla ogranych wzorów


OUTLET

06.12.2018r.

Szykujemy większy, bardziej nowoczesny magazyn, by lepiej eksponować nasze piękne materiały. W związku z tym przygotowaliśmy ceny promocyjne na niektóre materiały. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego OUTLETU.

Piękne, luksusowe materiały w przystępnych cenach. W naszym outlecie można znaleźć materiały, które są już w mniejszych ilościach, tzw. końcówki serii, lub też po prostu te, na które udało nam się przygotować lepszą cenę. Znajdą tu Państwo sezonowe promocje związane z czyszczeniem magazynu na koniec roku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Codziennie dodajemy nowe materiały.  To obopólna korzyść. Państwo mogą zakupić piękne materiały po korzystnych cenach, a my... będziemy mieć mniej przenoszenia :)


Mozaiki marmurowe są najpiękniejsze

22.05.2017r.

Mozaika marmurowa jest ponadczasowa, mimo że styl wykonania i dobór marmur się zmienia, to co kilka lat mozaika marmurowa triumfalnie powraca do łask upiększając nasze łazienki i kuchnie.


1 2 3 4