fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Breccia Oniciata M

Przedstawiamy ekskluzywną odmianę włoskiego marmuru BRECCIA ONICIATA M. Polerowane płytki o wymiarze 30 x 60 x 2cm pakowane są w skrzynie – około 28m2.

 

Breccia Oniciata M

 

Breccia Oniciata M charakteryzuje się dużą różnorodnością odcieni beżu, tonu koloru i wzorem, co uwidacznia się nawet na jednej płycie, nie wspominając już o całym bloku. Cecha to sprawia, że każda płytka jest niepowtarzalna. Nasze płytki świetnie pasują do większości wnętrz z uwagi na ich uniwersalny kolor i ciekawe przeżylenie – wzór. Dobrze obrazują to przykładowe zdjęcia slabów.

Marmur jest dobrym kondensatorem ciepła, dlatego jest idealnym materiałem na posadzki z zainstalowanym ogrzewaniem podłogowym. Ciepło pobrane z układu grzewczego jest powoli oddawane, przekazywane wnętrzu.

Duży rozmiar wymusza bezpieczną grubość dwóch centymetrów dla tego marmuru. Płytki są wycinane ze slabów, nie są kalibrowane ani fazowane, dlatego na krawędziach mogą wystąpić delikatne wyłupania, które po zamontowaniu z łatwością ukryje fuga.

Posadzki, okładziny ścienne, okładziny schodów, płytki kuchenne, płytki łazienkowe – w tych przypadkach Breccia Oniciata świetnie się sprawdza.

Płytki znajdują się zapakowane w skrzyniach w magazynie we Włoszech – do sprowadzenia w ciągu 2-3 tygodni.

Dostępna jest też opcja 30 x 30 x 2cm, 40 x 30 x 2cm i 40 x 20 x 2cm

 

POWYŻSZE PŁYTKI DO SPROWADZENIA Z WŁOCH

[O]

 • RODZAJ KAMIENIA: Marmur
 • WYMIAR: 30 x 60 x 2 cm
 • WYKOŃCZENIE: Poler
 • GATUNEK: Commercial

Zamówienie

Aby złożyć zamówienie skontaktuj się z naszym doradcą klienta:

 • +48 697 78 78 20
 • biuro@ozinga.pl
 • MARBELLA SALON KAMIENIA Jodłownik 26A; 58-262 Ostroszowice
  55 km na południe od Wrocławia. Droga 384 Dzierżoniów - Nowa Ruda

Przy zamówieniach przekraczających aktualny stan magazynowy sprowadzimy dla Państwa potrzebną ilość z jednej partii bezpośrednio od producentów z Włoch czy Hiszpanii. W takich przypadkach mogą wystąpić różnice w cenie. Każde takie zamówienie realizowane jest po Państwa akceptacji ceny i próbek (zdjęć).


 • Zapewniamy szybką realizację zamówień i stały kontakt
 • Płytki do odebrania w naszym magazynie
 • Istnieje możliwość wysłania zamówienia kurierem lub dostarczenia naszym transportem. Do uzgodnienia.
 • Pomagamy w dobraniu odpowiedniej chemii do montażu i konserwacji kamienia
 • Wystawiamy faktury VAT

Wszystkie zdjęcia na stronie są własnością OZINGA. Zabrania się ich wykorzystywania bez pisemnej zgody właścicieli.

UWAGA: Należy pamiętać, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami a świadczą jedynie o niezwykłości i niepowtarzalności. Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć. Na powierzchni niektórych rodzajów kamienia mogą występować niewielkie dziurki, nierówności czy rysy, które stanowią ich naturalną cechę.

Materiały nie podlegają reklamacji. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu KC.