fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Breccia Sarda Light, Antico

Płytki z bardzo popularnego w Polsce włoskiego marmur BRECCIA SARDA LIGHT (Daino Reale) z Sardynii. Tym razem oferujemy płytki o powierzchni szczotkowanej – antico. Tak wykończony marmur jest idealny na podłogi, ponieważ jest bardzo przyjemny w dotyku bosą stopą, szczotki tak wygładzają i falują powierzchnię że zyskuje ona subtelny charakter (postarzana). Zresztą wszystkie krawędzie też są zaoblone przez szczotki – widać to na zdjęciach. Dzięki temu łatwiejsze jest utrzymanie czystości, nie ma mowy o smugach po myciu – jak w przypadku polerowanej powierzchni.

Breccia Sarda Light charakteryzuje się jasny-beżowym tłem, jasne odcienie beżu, co uwidaczniają załączone zdjęcia. Partia płytki z dużą ilością skamieniałych muszli – Fossil .

Breccia Sarda, Daino Reale

slab Breccia Sarda, Daino Reale

Breccia znana także pod nazwą DAINO REALE, świetnie pasuje do większości wnętrz z uwagi na uniwersalny kolor i ciekawy wzór a płytki w formacie 30x60x1,5cm pozwalają się układać na kilka sposobów. Marmur jest dobrym kondensatorem ciepła, dlatego jest idealnym materiałem na posadzki z zainstalowanym ogrzewaniem podłogowym. Ciepło pobrane z układu grzewczego jest powoli oddawane, przekazywane wnętrzu.

Posadzki, okładziny ścienne, okładziny schodów, płytki kuchenne, płytki łazienkowe – w tych przypadkach Breccia Sarda Light świetnie się sprawdza.

Płytki w stałej ofercie.

[O]

 

 

 • RODZAJ KAMIENIA: Marmur
 • WYMIAR: 30 x 60 x 1,5 cm
 • GATUNEK: High Commercial

Zamówienie

Aby złożyć zamówienie skontaktuj się z naszym doradcą klienta:

 • +48 697 78 78 20
 • biuro@ozinga.pl
 • MARBELLA SALON KAMIENIA Jodłownik 26A; 58-262 Ostroszowice
  55 km na południe od Wrocławia. Droga 384 Dzierżoniów - Nowa Ruda

Przy zamówieniach przekraczających aktualny stan magazynowy sprowadzimy dla Państwa potrzebną ilość z jednej partii bezpośrednio od producentów z Włoch czy Hiszpanii. W takich przypadkach mogą wystąpić różnice w cenie. Każde takie zamówienie realizowane jest po Państwa akceptacji ceny i próbek (zdjęć).


 • Zapewniamy szybką realizację zamówień i stały kontakt
 • Płytki do odebrania w naszym magazynie
 • Istnieje możliwość wysłania zamówienia kurierem lub dostarczenia naszym transportem. Do uzgodnienia.
 • Pomagamy w dobraniu odpowiedniej chemii do montażu i konserwacji kamienia
 • Wystawiamy faktury VAT

Wszystkie zdjęcia na stronie są własnością OZINGA. Zabrania się ich wykorzystywania bez pisemnej zgody właścicieli.

UWAGA: Należy pamiętać, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami a świadczą jedynie o niezwykłości i niepowtarzalności. Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć. Na powierzchni niektórych rodzajów kamienia mogą występować niewielkie dziurki, nierówności czy rysy, które stanowią ich naturalną cechę.

Materiały nie podlegają reklamacji. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu KC.