fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Calacatta Extra matowa

Prezentujemy piękne płytki Calacatta Extra matowa z eleganckiego włoskiego marmuru. Ten ekskluzywny kamień pochodzi z okolic Carrary i jest poszukiwany na rynku z uwagi na swoje walory estetyczne. Nasze płytki marmurowe mają matową (szlifowaną, nie ma lustrzanego odbicia) powierzchnię, wykończenie to widać pod światło. W dotyku są bardzo gładkie i przyjemne.

 

Calacatta Extra matowa

 

Nasze płytki charakteryzują się jasnym, ciepłym, białym tłem oraz pięknymi szarymi żyłami. Gdzieniegdzie pojawia się kolor tak charakterystyczny dla Calacatty. Płytki o wymiarach 30,5 x 61 x 1cm po rozłożeniu „na sucho” można dobierać tak, aby żyły tworzyły swoisty i niepowtarzalny wzór. Marmur ten może pięknie prezentować się na posadzce i ścianie w kuchni, salonie lub w łazience. Świetnie sprawdza się przy ogrzewaniu podłogowym – jest to duży plus kamieni naturalnych. Płytek tych można też użyć  jako okładziny ściennej wewnątrz budynku, co niewątpliwie doda mu elegancji i charakteru.

 

 

Calacatta Extra matowa jest marmurem o dużej różnorodności wzorów i odcieni, co pokazują zamieszczone zdjęcia poglądowe. Jednak przy odrobinie wysiłku związanym z zaplanowaniem rozmieszczenie poszczególnych płytek można uzyskać niesamowity i oryginalny efekt. Calacatta, wykorzystywana do upiększanie domów od wieków, sprawdza się świetnie na ścianach i posadzkach, także ogrzewanych. Stanowi o klasycznym i eleganckim charakterze salonu czy łazienki.

Inspiracja: https://www.houzz.com/photos/moving-master-bathroom-modern-bathroom-new-york-phvw-vp~131133413

 

 

Posiadamy ograniczoną ilość.

 

 • RODZAJ KAMIENIA: Marmur
 • WYMIAR: 30,5 x 61 x 1 cm
 • GATUNEK: High Commercial

Zamówienie

Aby złożyć zamówienie skontaktuj się z naszym doradcą klienta:

 • +48 697 78 78 20
 • biuro@ozinga.pl
 • MARBELLA SALON KAMIENIA Jodłownik 26A; 58-262 Ostroszowice
  55 km na południe od Wrocławia. Droga 384 Dzierżoniów - Nowa Ruda

Przy zamówieniach przekraczających aktualny stan magazynowy sprowadzimy dla Państwa potrzebną ilość z jednej partii bezpośrednio od producentów z Włoch czy Hiszpanii. W takich przypadkach mogą wystąpić różnice w cenie. Każde takie zamówienie realizowane jest po Państwa akceptacji ceny i próbek (zdjęć).


 • Zapewniamy szybką realizację zamówień i stały kontakt
 • Płytki do odebrania w naszym magazynie
 • Istnieje możliwość wysłania zamówienia kurierem lub dostarczenia naszym transportem. Do uzgodnienia.
 • Pomagamy w dobraniu odpowiedniej chemii do montażu i konserwacji kamienia
 • Wystawiamy faktury VAT

Wszystkie zdjęcia na stronie są własnością OZINGA. Zabrania się ich wykorzystywania bez pisemnej zgody właścicieli.

UWAGA: Należy pamiętać, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami a świadczą jedynie o niezwykłości i niepowtarzalności. Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć. Na powierzchni niektórych rodzajów kamienia mogą występować niewielkie dziurki, nierówności czy rysy, które stanowią ich naturalną cechę.

Materiały nie podlegają reklamacji. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu KC.