fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Calacatta Oro XL

Prezentujemy piękne płytki z eleganckiego włoskiego marmur Calacatta Oro XL. Ten ekskluzywny marmur pochodzi z okolic Carrary i jest poszukiwany na rynku z uwagi na swoje walory estetyczne. Oro oznacza złotą barwę. Jest to rodzaj Calacatty, w którym dominuje barwa złota, delikatna, ale zauważalna. Marmur o ciepłej kolorystyce. Mleczna, lekko kremowa biel, delikatne złote smugi, to jej największe zalety.

Calacatta Oro – cechy charakterystyczne

Nasze płytki charakteryzują się jasnym tłem oraz pięknym  przeżyleniem w kolorach szarości, kości słoniowej, złota i beżu. Płytki łazienkowe o dużych wymiarach 60 × 60 x 1,5cm, niefazowane, mogą pięknie prezentować się na posadzce lub ścianie w kuchni, salonie lub w łazience.

Ogrzewanie podłogowe przekaże ciepło, które płytki zmagazynują i powoli oddadzą  –  jest to duży plus kamieni naturalnych. Płytki te można też użyć  jako okładziny ściennej wewnątrz budynku, co niewątpliwie doda elegancji i charakteru.

Zdjęcia nie oddają jej uroku nawet w połowie, na żywo robi jeszcze większe wrażenie.

 

 

Calacatta Oro XL – gatunek

Gatunek high commercial – przeznaczony jest do użycia w projektach publicznych i budownictwie mieszkaniowym, zawiera płytki o rożnym odcieniu i przeżyleniu, mogą pojawić się żyłki, przerosty kwarcowe i małe otwory lub pęknięcia na powierzchni (patrz zdjęcia). Cechy te są typowe dla kamieni naturalnych, szczególnie marmurów z bogatym rysunkiem.

Calacatta Oro XL jest marmurem o delikatnej różnorodności kolorów, wzorów i odcieni, co pokazują zamieszczone zdjęcia poglądowe.

 

Calacatta, wykorzystywana do upiększanie domów od wieków, sprawdza się świetnie na ścianach i posadzkach, także ogrzewanych. Stanowi o klasycznym i eleganckim charakterze salonu czy łazienki.

https://www.facebook.com/209867829075938/photos/a.211724345556953/3544998635562824/

1 płytka:  0,36m2

 

 

[O]

 • RODZAJ KAMIENIA: Marmur
 • WYMIAR: 60 x 60 x 1,5 cm
 • WYKOŃCZENIE: Poler
 • GATUNEK: High Commercial
 • CENA: 450 zł/m2 brutto
 • DOSTĘPNOŚĆ W MAGAZYNIE: 46,44 m2

Zamówienie

Aby złożyć zamówienie skontaktuj się z naszym doradcą klienta:

 • +48 697 78 78 20
 • biuro@ozinga.pl
 • MARBELLA SALON KAMIENIA Jodłownik 26A; 58-262 Ostroszowice
  55 km na południe od Wrocławia. Droga 384 Dzierżoniów - Nowa Ruda

Przy zamówieniach przekraczających aktualny stan magazynowy sprowadzimy dla Państwa potrzebną ilość z jednej partii bezpośrednio od producentów z Włoch czy Hiszpanii. W takich przypadkach mogą wystąpić różnice w cenie. Każde takie zamówienie realizowane jest po Państwa akceptacji ceny i próbek (zdjęć).


 • Zapewniamy szybką realizację zamówień i stały kontakt
 • Płytki do odebrania w naszym magazynie
 • Istnieje możliwość wysłania zamówienia kurierem lub dostarczenia naszym transportem. Do uzgodnienia.
 • Pomagamy w dobraniu odpowiedniej chemii do montażu i konserwacji kamienia
 • Wystawiamy faktury VAT

Wszystkie zdjęcia na stronie są własnością OZINGA. Zabrania się ich wykorzystywania bez pisemnej zgody właścicieli.

UWAGA: Należy pamiętać, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami a świadczą jedynie o niezwykłości i niepowtarzalności. Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć. Na powierzchni niektórych rodzajów kamienia mogą występować niewielkie dziurki, nierówności czy rysy, które stanowią ich naturalną cechę.

Materiały nie podlegają reklamacji. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu KC.