fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Calacatta S

Calacatta S – piękne płytki z eleganckiego włoskiego marmuru. Nasze #płytki #marmurowe charakteryzują się ciepłym, jasnym tłem oraz pięknym użyleniem, tak charakterystycznym dla tego marmuru. Płytki nie są jednolite, mają różne zwór oraz intensywność koloru tła. Jednak przy odrobinie wysiłku związanym z zaplanowaniem rozmieszczenia poszczególnych płytek, można uzyskać niesamowity i oryginalny efekt. Obrazują to najlepiej zdjęcia.

 

Calacatta S

 

Płytki marmurowe o wymiarach 30,5 x 30,5 x 1cm są polerowane, kalibrowane i fazowane na bokach. Na niektórych płytkach mogą pojawić się żyłki, ukruszenia czy mikropęknięcia, co jest charakterystyczne dla delikatnej Calacatty.

Marmur ten może pięknie prezentować się na posadzce i ścianach w kuchni, salonie lub w łazience. Świetnie sprawdza się przy ogrzewaniu podłogowym.

 

 

Calacatta S jest marmurem o dużej różnorodności kolorów, wzorów i odcieni, co pokazują zamieszczone zdjęcia poglądowe. Jednak przy odrobinie wysiłku związanym z zaplanowaniem rozmieszczenia poszczególnych płytek, można uzyskać niesamowity i oryginalny efekt.

 

 

Calacatta, wykorzystywana do upiększania domów od wieków, sprawdza się świetnie na ścianach i posadzkach, także ogrzewanych. Stanowi o klasycznym i eleganckim charakterze salonu czy łazienki.

Inspiracja: https://www.houzz.com/photos/calacatta-gold-marble-bathroom-and-kitchen-tiles-and-mosaics-traditional-bathroom-new-york-phvw-vp~14691523

 • RODZAJ KAMIENIA: Marmur
 • WYMIAR: 30,5 x 30,5 x 1 cm
 • WYKOŃCZENIE: Poler
 • GATUNEK: Commercial

Zamówienie

Aby złożyć zamówienie skontaktuj się z naszym doradcą klienta:

 • +48 697 78 78 20
 • biuro@ozinga.pl
 • MARBELLA SALON KAMIENIA Jodłownik 26A; 58-262 Ostroszowice
  55 km na południe od Wrocławia. Droga 384 Dzierżoniów - Nowa Ruda

Przy zamówieniach przekraczających aktualny stan magazynowy sprowadzimy dla Państwa potrzebną ilość z jednej partii bezpośrednio od producentów z Włoch czy Hiszpanii. W takich przypadkach mogą wystąpić różnice w cenie. Każde takie zamówienie realizowane jest po Państwa akceptacji ceny i próbek (zdjęć).


 • Zapewniamy szybką realizację zamówień i stały kontakt
 • Płytki do odebrania w naszym magazynie
 • Istnieje możliwość wysłania zamówienia kurierem lub dostarczenia naszym transportem. Do uzgodnienia.
 • Pomagamy w dobraniu odpowiedniej chemii do montażu i konserwacji kamienia
 • Wystawiamy faktury VAT

Wszystkie zdjęcia na stronie są własnością OZINGA. Zabrania się ich wykorzystywania bez pisemnej zgody właścicieli.

UWAGA: Należy pamiętać, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami a świadczą jedynie o niezwykłości i niepowtarzalności. Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć. Na powierzchni niektórych rodzajów kamienia mogą występować niewielkie dziurki, nierówności czy rysy, które stanowią ich naturalną cechę.

Materiały nie podlegają reklamacji. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu KC.