fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Calacatta XXL

Prezentujemy piękne płytki z eleganckiego włoskiego marmur Calacatta XXL

o wymiarach 45,7 x 91,8 x 1cm w pierwszym gatunku. Ten ekskluzywny marmur pochodzi z okolic Carrary i jest poszukiwany na rynku z uwagi na swoje walory estetyczne.

Calacatta XXL

Nasze płytki marmurowe charakteryzują się jasnym, ciepłym tłem oraz  pięknymi szarymi i złotymi żyłami. Płytki o wymiarach 45,7 × 91,8 x 1cm po rozłożeniu „na sucho” można dobierać tak, aby żyły tworzyły swoisty i niepowtarzalny wzór, wiele z nich można układać „na książkę” jak w kalejdoskopie. Płytki Calacatta XXL są kalibrowane, fazowane i polerowane. Marmur ten może pięknie prezentować się na posadzce w kuchni, salonie lub w łazience. Świetnie sprawdza się przy ogrzewaniu podłogowym. Ogrzewanie podłogowe przekaże ciepło, które płytki zmagazynują i powoli oddadzą  –  jest to duży plus kamieni naturalnych. Płytek tych można też użyć jako okładziny ściennej wewnątrz budynku, co niewątpliwie doda mu elegancji i charakteru.

Calacatta  jest marmurem o dużej różnorodności kolorów, wzorów i odcieni, co pokazują zamieszczone zdjęcia poglądowe. Jednak przy odrobinie wysiłku związanym z zaplanowaniem rozmieszczenia poszczególnych płytek można uzyskać niesamowity i oryginalny efekt.

Calacatta, wykorzystywana do upiększania domów od wieków, sprawdza się świetnie na ścianach i posadzkach, także ogrzewanych. Stanowi o klasycznym i eleganckim charakterze salonu czy łazienki.

 

Dodatkowe zdjęcia: https://drive.google.com/open?id=0Bzi9b9hMGb6MZEcwaEFpWDhkRlU

 

 • RODZAJ KAMIENIA: Marmur
 • WYMIAR: 45,7 x 91,8 x 1 cm
 • WYKOŃCZENIE: Poler
 • GATUNEK: Pierwszy

Zamówienie

Aby złożyć zamówienie skontaktuj się z naszym doradcą klienta:

 • +48 697 78 78 20
 • biuro@ozinga.pl
 • MARBELLA SALON KAMIENIA Jodłownik 26A; 58-262 Ostroszowice
  55 km na południe od Wrocławia. Droga 384 Dzierżoniów - Nowa Ruda

Przy zamówieniach przekraczających aktualny stan magazynowy sprowadzimy dla Państwa potrzebną ilość z jednej partii bezpośrednio od producentów z Włoch czy Hiszpanii. W takich przypadkach mogą wystąpić różnice w cenie. Każde takie zamówienie realizowane jest po Państwa akceptacji ceny i próbek (zdjęć).


 • Zapewniamy szybką realizację zamówień i stały kontakt
 • Płytki do odebrania w naszym magazynie
 • Istnieje możliwość wysłania zamówienia kurierem lub dostarczenia naszym transportem. Do uzgodnienia.
 • Pomagamy w dobraniu odpowiedniej chemii do montażu i konserwacji kamienia
 • Wystawiamy faktury VAT

Wszystkie zdjęcia na stronie są własnością OZINGA. Zabrania się ich wykorzystywania bez pisemnej zgody właścicieli.

UWAGA: Należy pamiętać, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami a świadczą jedynie o niezwykłości i niepowtarzalności. Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć. Na powierzchni niektórych rodzajów kamienia mogą występować niewielkie dziurki, nierówności czy rysy, które stanowią ich naturalną cechę.

Materiały nie podlegają reklamacji. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu KC.