fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Kashmir White szczotkowane

Płytki granitowe Kashmir White

Prezentujemy płytki granitowe, z indyjskiego granitu Kashmir White szczotkowane. Płytki o jasnym tle nakrapiane brązowymi plamkami. Jest to jeden z popularniejszych i ciekawszych granitów, idealny do nowoczesnych wnętrz a także z uwagi na wykończenie na balkony i tarasy. Jego lekko szary odcień i w miarę równy rysunek wpasowują się z drewnem i stalą nierdzewną oraz do wnętrz o mocnych akcentach kolorystycznych tworząc neutralne tło. Granit Kashmir White świetnie komponuje się z bielą i czernią.

Gdzie sprawdzą się płytki granitowe szczotkowane?

Powierzchnia płytek Kashmir White została przepiaskowana i przeszczotkowana,  tym samym stała się w pewnym stopniu antypoślizgowa, ale jednocześnie przyjemna w dotyku, nawet bosą stopą. Po piaskowaniu płytki są jaśniejsze ale po zmoczeniu wodą (deszcz) intensywny kolor wraca, obrazują to zdjęcia z „mokrą płytką”. Efekt ten można zatrzymać na dłużej stosując odpowiedni impregnat do powierzchni płomieniowanych, z efektem mokrego kamienia. Zobacz też inne nasze płytki z kamienia naturalnego.

 

Granit Kashmir White – zalety.

Wielką zaletą jest też format naszych płytek Kashmir White szczotkowane  40x40x1cm, w szczególności grubość ma znaczenie gdy wylewka balkonu lub tarasu nie pozwala na użycie grubszego kamienia. To wykończenie świetnie sprawdzi się także we wnętrzach, ponieważ dzięki piaskowaniu i szczotkowaniu powierzchnia jest bardzo przyjemna w dotyku, nawet dla bosej stopy. To tylko niektóre z zalet granitu Kashmir White i kamienia naturalnego.

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub napisz e mail.

Cechy produktu:

 • RODZAJ KAMIENIA: Granit
 • WYMIAR: 40 x 40 x 1 cm
 • WYKOŃCZENIE:
 • GATUNEK: Pierwszy
 • CENA: 230 zł/m2 brutto

Zamówienie

Aby złożyć zamówienie skontaktuj się z naszym doradcą klienta:

 • +48 697 78 78 20
 • biuro@ozinga.pl
 • MARBELLA SALON KAMIENIA Jodłownik 26A; 58-262 Ostroszowice
  55 km na południe od Wrocławia. Droga 384 Dzierżoniów - Nowa Ruda

Przy zamówieniach przekraczających aktualny stan magazynowy sprowadzimy dla Państwa potrzebną ilość z jednej partii bezpośrednio od producentów z Włoch czy Hiszpanii. W takich przypadkach mogą wystąpić różnice w cenie. Każde takie zamówienie realizowane jest po Państwa akceptacji ceny i próbek (zdjęć).


 • Zapewniamy szybką realizację zamówień i stały kontakt
 • Płytki do odebrania w naszym magazynie
 • Istnieje możliwość wysłania zamówienia kurierem lub dostarczenia naszym transportem. Do uzgodnienia.
 • Pomagamy w dobraniu odpowiedniej chemii do montażu i konserwacji kamienia
 • Wystawiamy faktury VAT

Wszystkie zdjęcia na stronie są własnością OZINGA. Zabrania się ich wykorzystywania bez pisemnej zgody właścicieli.

UWAGA: Należy pamiętać, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami a świadczą jedynie o niezwykłości i niepowtarzalności. Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć. Na powierzchni niektórych rodzajów kamienia mogą występować niewielkie dziurki, nierówności czy rysy, które stanowią ich naturalną cechę.

Materiały nie podlegają reklamacji. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu KC.