fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Statuario Venato – cegiełki matowe

Prezentujemy piękne płytki z eleganckiego włoskiego marmur Statuario Venato – cegiełki matowe. Ten ekskluzywny marmur pochodzi z okolic Carrary i jest poszukiwany na rynku z uwagi na swoje walory estetyczne.

Nasze płytki charakteryzują się jasnym tłem oraz  pięknym szarym przeżyleniem, czasem widoczna jest charakterystyczna złota żyła. Cegiełki marmurowe to idealnie nadają się na ściany oraz podłogi, pasują do łazienki i do kuchni. Jest to idealnym materiałem do wykończenia ścian prysznicowych i ścian przy blatach kuchennych. Oferowana partia wyróżnia się przepięknymi żyłami i smugami na jasnym tle, które tworzą niepowtarzalny a zarazem delikatny rysunek.

Płytki Statuario Venato – cegiełki matowe w gatunku komercyjnym – przeznaczonym do użycia w projektach publicznych i budownictwie mieszkaniowym. Partia zawiera płytki o różnym odcieniu i przeżyleniu, mogą pojawić się żyłki, przerosty kwarcowe i małe otwory na powierzchni po kryształkach kwarcu. Cechy te są naturalne dla kamieni naturalnych, szczególnie marmurów.

Marmur ten może pięknie prezentować się na posadzce w kuchni, salonie lub w łazience. Ogrzewanie podłogowe przekaże ciepło, które płytki powoli oddadzą  –  jest to duży plus kamieni naturalnych.

 

 • RODZAJ KAMIENIA: Marmur
 • WYMIAR: 30,5 x 15,2 x 1 cm
 • GATUNEK: High Commercial

Zamówienie

Aby złożyć zamówienie skontaktuj się z naszym doradcą klienta:

 • +48 697 78 78 20
 • biuro@ozinga.pl
 • MARBELLA SALON KAMIENIA Jodłownik 26A; 58-262 Ostroszowice
  55 km na południe od Wrocławia. Droga 384 Dzierżoniów - Nowa Ruda

Przy zamówieniach przekraczających aktualny stan magazynowy sprowadzimy dla Państwa potrzebną ilość z jednej partii bezpośrednio od producentów z Włoch czy Hiszpanii. W takich przypadkach mogą wystąpić różnice w cenie. Każde takie zamówienie realizowane jest po Państwa akceptacji ceny i próbek (zdjęć).


 • Zapewniamy szybką realizację zamówień i stały kontakt
 • Płytki do odebrania w naszym magazynie
 • Istnieje możliwość wysłania zamówienia kurierem lub dostarczenia naszym transportem. Do uzgodnienia.
 • Pomagamy w dobraniu odpowiedniej chemii do montażu i konserwacji kamienia
 • Wystawiamy faktury VAT

Wszystkie zdjęcia na stronie są własnością OZINGA. Zabrania się ich wykorzystywania bez pisemnej zgody właścicieli.

UWAGA: Należy pamiętać, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami a świadczą jedynie o niezwykłości i niepowtarzalności. Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć. Na powierzchni niektórych rodzajów kamienia mogą występować niewielkie dziurki, nierówności czy rysy, które stanowią ich naturalną cechę.

Materiały nie podlegają reklamacji. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu KC.