Calacatta Extra MH2 – niezwykle jasne płytki marmurowe w matowym wykończeniu z bardzo delikatnymi, cienkimi żyłkami w kolorze szarym i złotym.
Calacatta Extra MH2 – Delikatny urok, dobry dla osób, które nie szukają mocnych, wyraźnych i kontrastowych żył.
Jak wszytskie karraryjskie, białe marmury Calacatta M4 jest materiałem dość delikatnym, ma strukturę kryształkową, więc trzeba się z nim delikatnie obchodzić, zwłaszcza że grubość płytek to tylko #1cm.
Płytki gdzieniegdzie mają tarollo – czyli minimalne odpryski drobinek kwarcytowych, powstałe w czasie cięcia i polerowania materiału. Nie jest to wada materiału, a cecha kamieni naturalnych o jasnych kolorach z domieszką drobin kwarcu. Widać to w dużym zbliżeniu na zdjęciu poniżej:
[M]
Aby złożyć zamówienie skontaktuj się z naszym doradcą klienta:
Przy zamówieniach przekraczających aktualny stan magazynowy sprowadzimy dla Państwa potrzebną ilość z jednej partii bezpośrednio od producentów z Włoch czy Hiszpanii. W takich przypadkach mogą wystąpić różnice w cenie. Każde takie zamówienie realizowane jest po Państwa akceptacji ceny i próbek (zdjęć).
Wszystkie zdjęcia na stronie są własnością OZINGA. Zabrania się ich wykorzystywania bez pisemnej zgody właścicieli.
UWAGA: Należy pamiętać, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami a świadczą jedynie o niezwykłości i niepowtarzalności. Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć. Na powierzchni niektórych rodzajów kamienia mogą występować niewielkie dziurki, nierówności czy rysy, które stanowią ich naturalną cechę.
Materiały nie podlegają reklamacji. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu KC.