fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

O firmie

Firma Ozinga istnieje od 2008 roku. Siostrzana firma Marbella istnieje od 2018r. Jesteśmy małą firmą, która rozwija się i rozszerza swą działalność, podnosząc standardy wykonania i rozwijając wachlarz oferowanych produktów i usług.

Od momentu założenia firmy po dzień dzisiejszy  wykonaliśmy wiele projektów związanych z kamieniem naturalnym, jednak ciągle się uczymy i rozwijamy. Klientów traktujemy bardzo indywidualnie, staramy się pomóc, doradzić i jak najlepiej spełnić ich oczekiwania.

Kamień w każdej postaci: mozaika, płytki marmurowe, kwarcyt, płytki granitowe, duże płyty i wiele więcej!

Nero Marquina

Nasza działalność polega głównie na sprowadzaniu do Polski ciekawych kamieni – marmurów, onyksów i granitów z różnych stron świata. Specjalizujemy się we włoskich i hiszpańskich marmurach, które są w Polsce nadal produktem rzadkim i luksusowym. Sprowadzamy zarówno płytki, jak i slaby, czyli duże płyty. Podejmujemy się wyszukiwania dla klientów materiałów  na specjalne zamówienie.

Współpracujemy bezpośrednio z producentami

Mamy rozwiniętą współpracę z producentami płyt i płytek w wielu krajach, co pozwala na zaoferowanie naszym klientom wspaniałych materiałów w konkurencyjnych cenach.

Firma to my:

Tomasz                                                 Joanna

 

Jak działamy?

Jeżeli chcesz zakupić gotowe produkty, takie jak płytki lub mozaika, najlepiej napisać do nas maila, lub zadzwonić i podać potrzebną ilość.

My przygotowujemy fakturę proformę z ofertą dostawy dostosowaną do ilości i wagi zamówienia i przesyłamy do Klienta. Proforma nie jest obligatoryjna, nie ma obowiązku zapłaty, jest tylko wyceną, nie jest też rezerwacją materiału. Po opłaceniu proformy prześlij nam potwierdzenie przelewu, wtedy pakujemy towar i zamawiamy kuriera. Dostawa jest zazwyczaj szybka, materiał wychodzi z magazynu zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych i tyle też kurier ma na dostarczenie przesyłki. Jest możliwość opóźnionej dostawy – zapytaj, a poinformujemy o warunkach.

Przy obliczaniu ilości potrzebnego materiału należy wliczyć  zapas na docinki, przy jednolitych płytkach często starcza 10 %, ale  przy ułożeniu w karo zalecamy 15%, przy niektórych skomplikowanych mozaikach w kilku kolorach nawet 20%. Ilość zapasu musi potwierdzić ktoś, kto będzie to układał, znając wymogi pomieszczenia. Nie bierzemy odpowiedzialności za wyliczenia potrzebnej ilości, ale możemy w tym pomóc i podpowiedzieć.

Jeżeli chcesz zamówić coś według indywidualnego projektu – blat, kominek, schody itp., dokonujemy wstępnej wyceny na podstawie rysunków. Po wpłaceniu ustalonej kwoty przechodzimy do realizacji. Terminy realizacji poszczególnych projektów ustalamy indywidualnie, biorąc pod uwagę złożoność zamówienia i kalendarz realizacji poprzednich zamówień. Elementy kamienne przekraczające wymiary lub wagę standardowej palety dostarczane są w inny sposób- to te ż ustalamy indywidualnie. Do wyceny projektu musimy też nać lokalizację montażu oraz utrudnienia, które możemy spotkać – typu ilość pięter do pokonania i inne cechy budynku.

Faktury wysyłamy drogą elektroniczną. Jeśli potrzebujesz fakturę na firmę – musimy o tym wiedzieć przed wpłatą na konto.

Zwrotów częściowych nie przyjmujemy – prosimy o przemyślane zakupy.