fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

O firmie

Firma Ozinga istnieje od 2008 roku. Siostrzana firma Marbella istnieje od 2018r. Jesteśmy małą firmą, która rozwija się i rozszerza swą działalność, podnosząc standardy wykonania i rozwijając wachlarz oferowanych produktów i usług.

Od momentu założenia firmy po dzień dzisiejszy  wykonaliśmy wiele projektów związanych z kamieniem naturalnym, jednak ciągle się uczymy i rozwijamy. Klientów traktujemy bardzo indywidualnie, staramy się pomóc, doradzić i jak najlepiej spełnić ich oczekiwania.

Kamień w każdej postaci: mozaika, płytki marmurowe, kwarcyt, płytki granitowe, duże płyty i wiele więcej!

Nero Marquina

Nasza działalność polega głównie na sprowadzaniu do Polski ciekawych kamieni – marmurów, onyksów i granitów z różnych stron świata. Specjalizujemy się we włoskich i hiszpańskich marmurach, które są w Polsce nadal produktem rzadkim i luksusowym. Sprowadzamy zarówno płytki, jak i slaby, czyli duże płyty. Podejmujemy się wyszukiwania dla klientów materiałów  na specjalne zamówienie.

Współpracujemy bezpośrednio z producentami

Mamy rozwiniętą współpracę z producentami płyt i płytek w wielu krajach, co pozwala na zaoferowanie naszym klientom wspaniałych materiałów w konkurencyjnych cenach.

Firma to my:

Tomasz                                                 Joanna