fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Nasze realizacje

  • Zobacz pełną galerię naszych realizacji
  • Zobacz pełną galerię naszych realizacji
  • Zobacz pełną galerię naszych realizacji
  • Zobacz pełną galerię naszych realizacji

Płytki granitowe

Płytki kamienne - trwałość i piękno

Płytki granitowe to piękno natury w naszym domu i kamienna trwałość. Granit jest materiałem wysoce odpornym na ścieranie oraz wchłanianie plam. Płytki świetnie się nadają wobec tego do kuchni, czy przedsionka, holu, ze względu na swoje właściwości, a przy tym tworzą niepowtarzalne wnętrze. Jeśli chodzi o kamienne płytki to obecnie jest tyle różnych odcieni płytek granitowych, że nawet najwybredniejszy klient może znaleźć coś dla siebie.

Jak wybierać płytki z kamienia naturalnego?

Wybierając płytki należy liczyć się z tym, że materiały naturalne są unikalne, każda płytka jest inna, gdyż tworzyła je Natura, a nie fabryczne matryce. Przy wybieraniu granitu należy wziąć pod uwagę inne materiały użyte w tymże wnętrzu, by je zgrać (odcień drewna, kolory ścian i mebli). Płytki granitowe występują w kilku wykończeniach: poler, satyna, szczotkowane i płomieniowane.

Wybór płytek kamiennych na taras

Na tarasy zalecamy płytki płomieniowane - mają one na tyle chropowatą powierzchnię, że są naturalnie antypoślizgowe. Masz pytania o płyty kamienne na taras, o płytki z granitu i inne nasze produkty? Zadzwoń lub napisz e mail. Wyjaśnimy wątpliwości i pomożemy w wyborze.

         

Wybierz płytki do swojego domu

Szukaj:
Sortuj wg:
Materiał:
Kolor:
Wykończenie: