fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Biały marmur, czarny marmur

10.12.2021r.

Marmur to materiał znany od wieków. Był wykorzystywany początkowo do tworzenia dzieł sztuki, które z czasem stały się światowym dziedzictwem kulturowym. Następnie zaczął pojawiać się w pałacach oraz na dworach szlacheckich. Marmur to także podstawowy budulec budzących do dziś podziw i zachwyt hammamów osmańskich sułtanów. Teraz Ty również  możesz wprowadzić ten prestiżowy materiał do Twojego wnętrza. Tak naprawdę możesz wykorzystać marmur do dekoracji niemalże każdego pomieszczenia. 


Onyx kamienie, onyks kamień

03.12.2021r.

Onyx to niezwykle piękny kamień naturalny. Występuje w skałach pochodzenia wulkanicznego. Posiada szczególne właściwości, które wyróżniają go na tle innych kamieni. jednak na uwagę zasługuje to, istnieje bardzo duża różnorodność, jeśli chodzi o wzór i kolor a co z tym się wiąże efekt dekoracyjny. Każda płyta, nawet jeżeli jest wycięta z jednego bloku jest inna, niepowtarzalna, oryginalna. 


Płyty z kamienia

16.11.2021r.

Pełnowymiarowe płyty kamienne są uniwersalnym materiałem budowlanym wykonanym z bloków skalnych. Za ich pomocą można pokrywać różne powierzchnie o wysokiej jakości i trwałości, co jest szczególnie istotne w przypadku konieczności pokrycia dużych powierzchni. W ten sposób można uzyskać ciągły i niepowtarzalny naturalny wzór.


Marmur Carrara

09.11.2021r.

Wchodzimy do teatru lub galerii i podziwiamy marmurowe wnętrza. Marzymy, by nasz dom był wyłożony podobnymi, lśniącymi płytkami. Skąd się bierze marmur i dlaczego warto wyłożyć powierzchnie swojego domu płytkami z tego naturalnego kruszcu?


Hurtownia kamienia, hurtownie kamienia

28.10.2021r.

Calacatta to naturalny kamień. Tak naprawdę, to bardzo charakterystyczna odmiana marmuru. Jest on pozyskiwany we Włoszech. Stąd też jego nazwa - została zaczerpnięta z nazwy miejscowości, w której jest pozyskiwany. To naprawdę "elegancki" kamień. Jego czysta biel daje poczucie czystości i świeżości. To czym się wyróżnia calacatta to złote lub jasno szare smugi, które pozwalają go rozpoznać.


Slaby kamienne: czym są, jakie jest ich zastosowanie

17.10.2021r.

Zapoznając się z ofertami hurtowni czy sklepów kamieniarskich, można trafić na zagadkową nazwę slaby kamienne. Niniejszy artykuł przybliży, czym jest slab kamienny, jakie ma zalety i jakie jest zastosowanie slabów kamiennych.


Calacatta – płytki biały marmur

02.10.2021r.

Płytki marmurowe to piękna i trwała ozdoba wnętrza. Dobrze sprawdzą się w kuchni, salonie lub łazience, nadając przestrzeni eleganckiego wystroju. Płytki w takim wydaniu są trwałe i bardziej odporne na ewentualne uszkodzenia. Ze względu na swój design są stylową i oryginalną dekoracją pomieszczenia.


Płytki kamienne, płyty kamienne

23.09.2021r.

Płytki z kamienia naturalnego są popularnym wyborem zarówno w przypadku nieruchomości biznesowych, jak i mieszkaniowych. Płytki z kamienia naturalnego, zwykle stosowane w kuchniach, łazienkach, korytarzach, oranżeriach, pomieszczeniach mieszkalnych i na zewnętrznych powierzchniach utwardzonych na ścianach i podłogach, są popularne, ponieważ są solidne, praktyczne, wytrzymałe i higieniczne, co pasuje do każdego nowoczesnego stylu życia i oferuje szeroka gama nieruchomości.


Łazienka marmurowa

10.09.2021r.

Komfortowa łazienka marmurowa może znacząco poprawić jakość życia. Wysokiej jakości ładunek energii i dobrego nastroju o poranku oraz pełen relaks przed snem mogą zmniejszyć negatywne skutki codziennego stresu i utrzymać zdrowie. Każdy ma swoje wyobrażenia na temat idealnego wnętrza dla tego pomieszczenia. Niektórym zależy na maksymalnym komforcie, inni wolą cieszyć się luksusem. Jeśli chcesz, aby to był model wyrafinowania, królewskiej wielkości, zobacz zdjęcia marmurowych łazienek. Pozwolą Ci one docenić zalety tej konstrukcji.


Współpraca z architektami

07.09.2021r.

Współpraca z architektami - to ważna część naszej pracy. Realizujemy projekty, wspólnie pracujemy nad tym, by Klient był usatysfakcjonowany


1 2 3