fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Płytki kamienne, płyty kamienne

23.09.2021r.

Płytki z kamienia naturalnego są popularnym wyborem zarówno w przypadku nieruchomości biznesowych, jak i mieszkaniowych. Płytki z kamienia naturalnego, zwykle stosowane w kuchniach, łazienkach, korytarzach, oranżeriach, pomieszczeniach mieszkalnych i na zewnętrznych powierzchniach utwardzonych na ścianach i podłogach, są popularne, ponieważ są solidne, praktyczne, wytrzymałe i higieniczne, co pasuje do każdego nowoczesnego stylu życia i oferuje szeroka gama nieruchomości.


Łazienka marmurowa

10.09.2021r.

Komfortowa łazienka marmurowa może znacząco poprawić jakość życia. Wysokiej jakości ładunek energii i dobrego nastroju o poranku oraz pełen relaks przed snem mogą zmniejszyć negatywne skutki codziennego stresu i utrzymać zdrowie. Każdy ma swoje wyobrażenia na temat idealnego wnętrza dla tego pomieszczenia. Niektórym zależy na maksymalnym komforcie, inni wolą cieszyć się luksusem. Jeśli chcesz, aby to był model wyrafinowania, królewskiej wielkości, zobacz zdjęcia marmurowych łazienek. Pozwolą Ci one docenić zalety tej konstrukcji.


Współpraca z architektami

07.09.2021r.

Współpraca z architektami - to ważna część naszej pracy. Realizujemy projekty, wspólnie pracujemy nad tym, by Klient był usatysfakcjonowany


Zalety i wady płytek podłogowych z marmuru

05.09.2021r.

Płytki marmurowe są jedną z najbardziej atrakcyjnych opcji podłogowych dla różnych pomieszczeń, w tym łazienek i kuchni. Marmur jest naturalnym materiałem, który jest wydobywany w górach, a następnie przetwarzany na płytki dekoracyjne, mozaikowe i podłogowe. Obecnie obserwuje się znaczny wzrost popytu na płytki marmurowe, ze względu na częste stosowanie tego materiału w różnych projektach budowlanych i renowacyjnych.


Płyty granitowe na taras

19.08.2021r.

Wraz z nadejściem sezonu letniego pojawiają się nie tylko myśli o projektowaniu tarasów, ale także praktyczne pytania o to, jak je stworzyć. A jak wiadomo, podłoga jest ważną częścią każdego tarasu. Trwałość, komfort i oczywiście piękno - wiele zależy od właściwego wyboru. Wybór idealnej podłogi.


Blat granitowy, blaty granitowe

15.08.2021r.

Blaty kuchenne mają duży wpływ na estetykę i wartość domu, więc ważne jest, aby wybrać materiał, który jak najlepiej wpłynie na obie te wartości. Absolutum faworytem jest tutaj granit. Jak wybrać granitowy blat, który wniesie najwięcej do jakości wykończenia naszej kuchni?


Chevron Bianco Carrara poler – realizacja

11.08.2021r.

Piękna łazienka - wanna obudowana mozaiką marmurową, gwoździem programu.


Blat kamienny do kuchni

08.08.2021r.

Blat kuchenny jest najczęściej używaną częścią kuchni. Odpowiedni blat roboczy zadecyduje o trwałości całej kuchni, ponieważ korzystasz z niej przez cały czas, nawet w nocy.


Kamień na tarasie, płytki kamienne na taras

20.07.2021r.

Estetycznie wykończony i urządzony taras może stać się ulubionym miejscem domowników do odpoczywania w ciepłe dni. Aby tak się stało warto zakupić wygodne meble ogrodowe. Przyjemne tkaniny oraz ciekawe oświetlenie stworzą romantyczny nastrój.


Eleganckie płyty granitowe, płyta granitowe

02.07.2021r.

Współczesny sektor wykończenia wnętrz, w tym projektancki, którzy kierują się zasadą, iż pomieszczenia mają spełniać funkcję estetyczną, praktyczną, a także odznaczać się wytrzymałością, chętnie wykorzystują naturalne materiały.


1 2 3