fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Moda na marokańską koniczynę Arabesque-Carrara – postaw na design

10.04.2024r.

Styl nowojorski, czy hampton, to dziś jedne z najczęściej wybieranych motywów przewodnich podczas aranżacji wielu, różnorodnych aranżacji o zróżnicowanym charakterze. Jednym z kluczowych elementów najbardziej nowoczesnych, prestiżowych aranżacji w takim stylu, jest koniczyna marokańska- geometryczny, subtelny wzór, który od wielu lat cieszy się niegasnącą popularnością. 


Odkryj nowe możliwości: Cegiełki marmurowe w dziale Mozaika

03.04.2024r.

Poszukując wyjątkowych rozwiązań do aranżacji wnętrza, warto zwrócić uwagę na cegiełki marmurowe dostępne w dziale Mozaika na stronie salonmarbella.pl. Nowością są aż 6 różnorodnych opcji, które mogą odmienić każde pomieszczenie, nadając mu elegancji i wyjątkowego charakteru.


Porfir, mozaika porfirowa – odmień swój taras na wiosnę

15.02.2024r.

Wiosna to czas, kiedy natura budzi się do życia, a my również odświeżamy nasze ogrody. Jednym z kluczowych kroków przygotowania jest remontowanie przestrzeni na świeżej ziemi. Jednak niezależnie od tego, czy planujesz drobne naprawy, czy większe zmiany, warto rozważyć użycie mozaiki Porfir włoski mix brown.


Marmur Statuario. Co warto wiedzieć na temat tego budulca?

06.02.2024r.

Marmur to z pewnością jeden z najbardziej szlachetnych i najpiękniejszych materiałów budowlanych, a jedna z jego odmian, tzn. marmur Statuario, pozwala zapewniać wyższy poziom estetyczny niż w przypadku większości potencjalnych alternatyw. Jego delikatność jest podkreślana przez kompozycję szarych linii, które z wdziękiem przeplatają się na jasnym tle białego kamienia. Te subtelne linie szarości przecinają się i splatają, jak już wspomnieliśmy, z pięknym, delikatnym odcieniem bieli, tworząc interesujący wzór.


Jaka jest różnica między marmurami z Carrary klas C i Cd?

20.01.2024r.

Marmur to jeden z najbardziej docenianych kamieni, który znany jest już od setek lat. Istnieje wiele jego odmian, które różnią się nie tylko kolorami, ale także właściwościami. Wśród najbardziej pożądany jest carrara, który pięknie prezentuje się w domowych wnętrzach. Co ciekawe, marmur karraryjski zachwycał już setki lat temu. Teraz również jest pożądanym kamieniem, który często oznaczany jest za pomocą liter C i CD. Dlaczego? Oto garść informacji dla osób, które chciałyby mieć carrare w swoich domowych wnętrzach.


Z wizytą w kamieniołomie marmuru karraryjskiego

08.01.2024r.

Jeśli przypadkiem znajdziesz się na jednej z pięknych plaż wybrzeża Versilian w północnej Toskanii, nie sposób nie podziwiać majestatycznych Alp Apuańskich. Łatwo byłoby pomyśleć, że surowo białe powierzchnie na wyższych wysokościach to śnieg i wielu popełnia ten błąd właśnie tak myśląc, pomimo wysokich temperatur panujących na plaży.


Jaką marmurową mozaikę wybrać? Czarno-białe możliwości

15.11.2023r.

Mozaika marmurowa cieszy się coraz większą popularnością w społeczeństwie. Jest ona istotnym elementem wielu wnętrz i odpowiada za wprowadzenie do pomieszczeń dodatkowego waloru estetycznego.


Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze płytek do domu lub mieszkania?

06.11.2023r.

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze płytek do domu lub mieszkania? To pytanie wbrew pozorom zadaje sobie wiele osób, którym zależy na odpowiedniej aranżacji swoich wnętrz. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż obecnie na rynku dostępnych jest wiele ich gatunków, różniących się miedzy sobą między innymi wyglądem czy też zastosowaniem. Doskonałym przykładem mogą być tutaj płytki kamienne wykonane z marmuru. Warto więc przyjrzeć się nieco bliżej kwestii tego, czym tak naprawdę wyróżniają się one na tle konkurencji.


Calcite White: Twoje Niezastąpione Narzędzie Dekoracyjne i Oświetleniowe

11.10.2023r.

Szukasz materiału, który doda blasku Twoim projektom dekoracyjnym i oświetleniowym? Calcite White, czyli biały kalcyt, jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Odkryj, dlaczego warto wybrać ten wyjątkowy minerał, aby nadać swoim projektom niezwykły urok i efektowne podświetlenie.


Mozaiki marmurowe – sposób na wykończenie wnętrza z klasą

11.10.2023r.

Wybór materiałów wykończeniowych jest w dzisiejszych czasach ogromny. W przeciwieństwie do poprzednich pokoleń obecnie przeprowadzając remont osoby, mogą mieć większy problem z decyzją, na jaki model się zdecydować, niż z samym znalezieniem wymarzonego materiału.


1 2 3 7