fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Współpraca z architektami

1.01.2021

Współpraca z architektami

Współpraca z architektami – to ważna część naszej pracy. Realizujemy projekty, wspólnie pracujemy nad tym, by Klient był usatysfakcjonowany.

Arabescato Corchia

Nasza współpraca polega na realizacji idei architektów i projektantów. Doradzamy w kwestii rozwiązań, wyceniamy projekty. Dobra współpraca kończy się często realizacją, która zachwyca. W naszych realizacjach umieszczamy informację kto zaprojektował wnętrze, by zainspirowany Klient mógł odnaleźć idealnego architekta dla siebie.

Dobra współpraca to próba zrozumienia idei, próba zrealizowania projektu dokładnie tak, jak to widzi architekt i inwestor. To wymiana informacji i wsparcie. Efekty takiej współpracy zazwyczaj bardzo przyjemnie się ogląda, choć często droga do realizacji jest trudna i wyboista.

Bywa też tak, że to inwestor zainspirowany  naszymi płytkami zwraca się do architekta, mając jedynie pomysł na materiał do wnętrza i od tego zaczyna się cały proces projektowy. Biura architektoniczne, z którymi współpracujemy często powracają z kolejnymi projektami.

Jeśli ktoś nie czuje się dobrze w kwestii wiedzy o wykorzystaniu kamienia naturalnego, oferujemy wiedzę i doświadczenie.

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Wyceniamy indywidualne projekty, które czasem wymagają wykonanie produktu na zlecenie.