fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Płytki kamienne, płyty kamienne

1.01.2021

Płytki kamienne, płyty kamienne

Płytki z kamienia naturalnego są popularnym wyborem zarówno w przypadku nieruchomości biznesowych, jak i mieszkaniowych. Płytki z kamienia naturalnego, zwykle stosowane w kuchniach, łazienkach, korytarzach, oranżeriach, pomieszczeniach mieszkalnych i na zewnętrznych powierzchniach utwardzonych na ścianach i podłogach, są popularne, ponieważ są solidne, praktyczne, wytrzymałe i higieniczne, co pasuje do każdego nowoczesnego stylu życia i oferuje szeroka gama nieruchomości.

ZASTOSOWANIA KAMIENIA NATURALNEGO

Użycie kamienia naturalnego nie tylko sprawia wrażenie elegancji i wyrafinowania z jego naturalnym pięknem; jest ponadczasowy. Nie starzeje się ani nie wyjdzie z mody, co jest dodatkową korzyścią, ponieważ nie trzeba co kilka lat przebudowywać domu, aby nadążyć za najnowszymi trendami.

Podłogi z kamienia naturalnego są często używane do stworzenia poczucia przestrzeni, dzięki płynnemu zastosowaniu płytek podłogowych z kamienia naturalnego w całym wnętrzu i na zewnątrz domu, mogą one „otwierać” obszar dzięki lekkiemu, przewiewnemu odczuciu.

kamień na tarasie, płytki kamienne na taras, kamień na taras zewnętrzny

Płytki kamienne – kamień naturalny

Istnieje wiele materiałów podłogowych z kamienia naturalnego, od marmurowych, wapiennych, granitowych, po trawertynowe, więc możesz wybierać spośród szerokiej gamy i znaleźć coś, co pasuje do Twojego preferowanego stylu i pasuje do wnętrza Twojego domu.

Płytki marmurowe mogą stworzyć klasyczny, luksusowy wygląd, a płytki łupkowe nadadzą pomieszczeniu bardziej rustykalny wygląd.

Wysoce polerowane płytki wapienne tworzą współczesny charakter, a niektóre trawertynowe płytki podłogowe łączą elegancję z rustykalnym stylem, więc wszystko zależy od Twoich preferencji. Bez względu na to, jaka jest Twoja estetyka, zawsze znajdziesz naturalną płytkę podłogową, która Ci odpowiada.

schody z kamienia

ZALETY PŁYTEK Z KAMIENIA NATURALNEGO

Istnieje wiele praktycznych zalet używania płytek z kamienia naturalnego w całym domu, oto dziesięć korzyści:

Łatwy w utrzymaniu

Podłoga z kamienia naturalnego jest wytrzymałą, łatwą do czyszczenia i konserwacji, trwałą wykładziną podłogową. Są proste w utrzymaniu i nie będą wymagały wymiany w najbliższym czasie. Może wytrzymać ciężkie kroki i użytkowanie przez wiele lat, dlatego jest idealnym materiałem na podłogi dla rodzin z dziećmi.

Dodaje wartość Twojej nieruchomości – płytki kamienne podłogowe

Podłoga z kamienia naturalnego jest ponadczasowa i nie podlega trendom mody, więc możesz zagwarantować, że doda wartości do Twojej nieruchomości, jeśli chcesz sprzedać w dół.

Naturalne piękno – płytki granitowe

Nie da się ukryć, że płytki z kamienia naturalnego są piękne. Są używane od dawna i bezproblemowo dodają elegancji posiadłości, emanując stylowym i eleganckim wyglądem.

Dodaje ciepła

Nie chodzi o ciepło, ale płytki z kamienia naturalnego mogą dodać ciepła do pomieszczenia dzięki bogatym, naturalnym kolorom i miękkim fakturom. Tak więc nawet w pomieszczeniach z niewielką ilością naturalnego światła płytki z kamienia naturalnego mogą dodać odrobinę ciepła do przestrzeni, która naprawdę rozjaśni pomieszczenie.

Unikalne kawałki

Każda płytka podłogowa z kamienia jest wyjątkowa i nigdy nie jest identyczna. Każda kamienna płytka ma wyraźne żyłkowanie, kolorystykę i naturalne właściwości, tworząc ponadczasową wykładzinę podłogową, której nie znajdziesz nigdzie indziej.

Twoja nieruchomość zawsze będzie wyglądać na swój sposób niepowtarzalnie i wyjątkowo.

Utrzymuj swój dom w chłodzie

Płytki z kamienia naturalnego mogą pomóc w utrzymaniu chłodniejszego klimatu w Twoim domu, stając się preferowanym wyborem dla nieruchomości w cieplejszych krajach lub nieruchomości wystawionych na intensywne działanie promieni słonecznych w miesiącach letnich.

Higieniczna powierzchnia podłogi

Płytki z kamienia naturalnego nie gromadzą kurzu, sierści zwierząt ani cząstek skóry, zapewniając idealną podłogę do utrzymania w czystości.

Świetne do ogrzewania podłogowego

Jeśli rozważasz ogrzewanie podłogowe w swoim domu, naturalne płytki podłogowe doskonale nadają się do tego zastosowania, ponieważ są świetnymi przewodnikami ciepła. Twoja podłoga będzie nie tylko stylowa, ale także praktyczna.

Solidny i trwały

Płytki z kamienia naturalnego to solidny i trwały materiał na podłogę. Nie będą podatne na pękanie ani plamienie, dzięki czemu masz o jedną rzecz mniej do zmartwienia.

Łatwe czyszczenie

Wystarczy przetrzeć szmatką lub mopem, aby usunąć wszelkie rozlane płyny, bez konieczności szorowania lub specjalnych środków czyszczących — kolejny powód, dla którego płytki z kamienia naturalnego są idealnym dodatkiem do domów z dziećmi.

Kamień naturalny jest wysoko ceniony za swoją nieskończenie zmienną stylistykę i uznaną trwałość.

Tutaj, w salonie Marbella, możemy pokazać gamę najwyższej jakości płytek z kamienia naturalnego, które pochodzą z całego świata. Są dostępne w szerokiej gamie kolorów i wykończeń do różnych zastosowań.