fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Nasze produkty polecane przez magazyn wnętrzarski „Weranda”

1.01.2021

Nasze produkty polecane przez magazyn wnętrzarski „Weranda”

Mało co jest dla nas większym wyróżnieniem niż fakt, iż nasze produkty polecane są przez branżowych ekspertów. W maju realizacja z wykorzystaniem naszych rozwiązań pojawiła się w najnowszym numerze szanowanego magazynu wnętrzarskiego “Weranda”.

Cegiełki z polerowanego marmuru Bianco Carrara oraz płytki marmurowe Calacatta wykorzystane zostały w prezentowanym przez magazyn Weranda wnętrzu do wykończenia salonu oraz łazienki, nadając im niepowtarzalnej elegancji i piękna. Są to produkty, z których jesteśmy naprawdę dumni – tym większym zaszczytem jest więc dla nas fakt, że reprezentowały one naszą firmę w jednym z ważniejszych, ogólnokrajowych czasopism tematycznych..

Nasza realizacja w magazynie “Weranda”

Każdorazowo gdy oferowane przez nas produkty znajdują się na ustach branżowych specjalistów jest to olbrzymie wyróżnienie. Jednakże fakt, iż stanowią one jeden z głównych elementów wykończenia prawdopodobnie najpiękniejszego z wnętrz omawianych w majowym wydaniu “Werandy” sprawia, że czujemy naprawdę ogromną dumę. Udowadnia to bowiem, że proponujemy rozwiązania naprawdę wysokiej jakości – a ich umiejętne zastosowanie w kreacji wnętrza znajduje poważanie także w oczach prawdziwych ekspertów, ludzi, którzy znają się na podejmowanej tematyce jak mało kto.

W prezentowanym w magazynie “Weranda” wnętrzu nasze produkty wykorzystane zostały w dwojaki sposób. Delikatne, płytkie, białe płyty marmurowe Calacatta świetnie sprawdziły się na kuchennej ścianie. Rozjaśniły one wnętrze, wprowadzając cieplejszą, łagodniejszą atmosferę. Natomiast w łazience, nad wanną, zastosowane zostały nasze wyjątkowe cegiełki z polerowanego marmuru Subway Bianco Carrara.

Polerowana mozaika okazała się fantastycznym uzupełnieniem łazienki, dodając jej wnętrzu elegancji i zwiększając poczucie estetyki. Romantyczna kąpiel przy świecach w takich warunkach zapewni z pewnością całą moc niezapomnianych, sensualnych doznań.

Zainspirować się, czy postawić na oryginalność?

Oczywiście, jesteśmy niezwykle dumni zarówno ze sposobu wykorzystania naszych produktów, jak i również faktu, że zostały one w prominentny sposób wyeksponowane w magazynie “Weranda”. Pragniemy jednak dodać, iż chcielibyśmy, aby przedstawione w niniejszym czasopiśmie sposoby na ich wykorzystanie stanowiły po prostu cenną inspirację dla innych osób.

Niezwykle ważną wartością jest bowiem dla nas kreatywność – zachęcamy do eksperymentowania z naszymi produktami, tworzenia nowatorskich, fantazyjnych kompozycji. Przedstawione w magazynie “Weranda” rozwiązania kryją w sobie coś naprawdę wyjątkowego, ale jednocześnie mogą być świetną bazą dla alternatywnych, jeszcze bardziej finezyjnych projektów,

Oczywiście, nie ma nic złego także w trzymaniu się jasno zdefiniowanych, sprawdzonych rozwiązań. Jeśli więc propozycje wykończenia wnętrza z użyciem naszych produktów są tym, co chętnie widziałbyś także w swoim domu – nie krępuj się skorzystać z koncepcji zaproponowanych w czasopiśmie “Weranda”.

Płytki Calacatta – kwintesencja elegancji marmuru

Jednym z produktów wykorzystanych przy wykańczaniu prezentowanego na łamach “Werandy” wnętrza są nasze płytki, marmurowe płytki Calacatta. Dostępne są one zarówno w wersji matowej, jak i z połyskiem, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do swoich indywidualnych potrzeb.

Jasne, pięknie odbijające światło płytki marmurowe Calacatta świetnie sprawdzą się chociażby w łazience- stanowią idealne wykończenie zarówno podłogi, jak i ścian. Warto jednak w tym miejscu podkreślić, że ewentualne delikatne zabrudzenia i smugi będą mniej widoczne w przypadku płytek matowych.

Na którą wersję ostatecznie się zdecydować? Sam musisz odpowiedzieć sobie na to pytanie, uprzednio analizując swoje potrzeby i wymagania. Dobra wiadomość jest taka, że dostępnych modeli w naszej ofercie jest tak wiele, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Płytki marmurowe Calacatta szczególnie dobrze spisują się w przypadku wnętrz minimalistycznych, jednakże równie efektownie prezentują się we wnętrzach designerskich i eleganckich. Odpowiednio dobrane płytki Calacatta świetnie sprawdzą się nie tylko w przypadku łazienki, lecz także kuchni, lub salonu. Jak je wykorzystasz? Ostateczny wybór zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

Marmurowa mozaika Subway Bianco Carrara poler – klasyczna i kusząca

Ta połyskująca mozaika to nasza propozycja dla wszystkich osób, którym do gustu przypada jasne, ciepłe barwy tła, oraz ekskluzywnie prezentujące się, delikatne żyłki dodające każdej płytce unikatowego, indywidualnego charakteru. Marmurowa mozaika Subway Bianco Carrara będzie także optymalnym rozwiązaniem dla osób, które uwielbiają poler. Każda mozaika składa się z ośmiu cegiełek tworzących jeden wspólny plaster – a dzięki przemyślanej konstrukcji łączenie ze sobą kilku plastrów jest naprawdę bardzo proste, co w znaczący sposób przyspiesza proces montażu.

W jakich warunkach nasza marmurowa mozaika Subway Bianco Carrara poler sprawdzi się najlepiej? Jest to materiał, który wręcz niebotycznie prezentuje się choćby w towarzystwie drewna. Bardzo często mozaika ta stosowana jest jednak także w połączeniu z ekskluzywnymi, srebrnymi oraz złotymi dodatkami.

Aby przygotować niezwykłą dekorację ściany naprawdę nie potrzeba dużej jej ilości. Często zdarza się, że doskonałym dodatkiem okazuje się zaledwie jeden plaster. Tak, jak w przypadku płytek Calacatta zachęcamy Cię do samodzielnego odkrywania swojego gustu i indywidualnych preferencji. Jeśli potrzebujesz zamówić większą liczbę plastrów, nie ma żadnego problemu – chętnie udostępnimy Ci ją w naszym sklepie.

Podsumowanie

Jest nam niezwykle miło, że nasze produkty zagościły w najpiękniejszym z prezentowanych w majowym wydaniu czasopisma “Weranda” wnętrz. Sposobów na ich wykorzystanie jest przy tym naprawdę bardzo wiele – zarówno tych klasycznych, jak i bardziej wyszukanych i nietypowych. Sposób, w jaki wykorzystasz zarówno płytki Calacatta, jak i mozaikę Subway Bianco Carrara zależy tylko od Ciebie. My zaś ze swojej strony zagwarantować możemy maksymalnie wysoką jakość wykonania wszystkich naszych produktów – niezależnie od tego, w jaki sposób je wykorzystasz, z pewnością będą wiernie służyć Ci latami.

Zapraszamy do zakupu magazynu „Weranda” oraz na naszego Instagrama: https://www.instagram.com/reel/CsTv04eomjj/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MmJiY2I4NDBkZg%3D%3D