fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Trawertyn Romano Classico XL matowe

Trawertyn płytki

Rzymski Trawertyn Romano Classico XL matowe. Płytki trawertynowe w formacie 60 x 60 x 1,5cm o matowej i wypełnionej cementem w kolor powierzchni.

Jest to bardzo popularny format we Włoszech, który świetnie sprawdza się jako posadzka lub okładzina ścienna. Płytki trawertynowe mają jasny kolor i delikatny klasyczny rysunek (vein cut). Trawertyn Romano Classico XL matowe charakteryzują się ciepłym kolorem, który pięknie współgra z bardziej wyrazistymi meblami czy dodatkami.

 

Kiedy sprawdzą się płytki z trawertynu?

Materiał ten świetnie komponuje się z drewnem naturalnym, sprawdza się zarówno ze srebrnymi, złotymi i miedzianymi dodatkami. Stworzy niepowtarzalne, designerskie wnętrze. Już nawet niewielka ilość marmuru sprawia, że wnętrze nabiera indywidualnego, niepowtarzalnego charakteru. Właśnie do aranżacji wnętrz tego typu polecamy wykorzystanie płytek trawertynowych.

Płytki trawertyn cena

Kamień naturalny występuje w bardzo wielu rodzajach i odmianach. Aby uzyskać dokładną wycenę za płytki z trawertynu lub innego kamienia naturalnego zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub na adres e mail (można w temacie wiadomości wpisać trawertyn cena).

Zobacz realizacje

Na zdjęciach nasza realizacja z wykorzystaniem tych właśnie płytek.

W wykończonych klasycznym trawertynem pomieszczeniach można się spokojnie zrelaksować.

 • RODZAJ KAMIENIA: Marmur
 • WYMIAR: 60 x 60 x 1,5 cm
 • WYKOŃCZENIE: Matowe
 • GATUNEK: Pierwszy

Zamówienie

Aby złożyć zamówienie skontaktuj się z naszym doradcą klienta:

 • +48 697 78 78 20
 • biuro@ozinga.pl
 • MARBELLA SALON KAMIENIA Jodłownik 26A; 58-262 Ostroszowice
  55 km na południe od Wrocławia. Droga 384 Dzierżoniów - Nowa Ruda

Przy zamówieniach przekraczających aktualny stan magazynowy sprowadzimy dla Państwa potrzebną ilość z jednej partii bezpośrednio od producentów z Włoch czy Hiszpanii. W takich przypadkach mogą wystąpić różnice w cenie. Każde takie zamówienie realizowane jest po Państwa akceptacji ceny i próbek (zdjęć).


 • Zapewniamy szybką realizację zamówień i stały kontakt
 • Płytki do odebrania w naszym magazynie
 • Istnieje możliwość wysłania zamówienia kurierem lub dostarczenia naszym transportem. Do uzgodnienia.
 • Pomagamy w dobraniu odpowiedniej chemii do montażu i konserwacji kamienia
 • Wystawiamy faktury VAT

Wszystkie zdjęcia na stronie są własnością OZINGA. Zabrania się ich wykorzystywania bez pisemnej zgody właścicieli.

UWAGA: Należy pamiętać, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami a świadczą jedynie o niezwykłości i niepowtarzalności. Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć. Na powierzchni niektórych rodzajów kamienia mogą występować niewielkie dziurki, nierówności czy rysy, które stanowią ich naturalną cechę.

Materiały nie podlegają reklamacji. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu KC.