fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Płyty z kamienia

16.11.2021r.

Pełnowymiarowe płyty kamienne są uniwersalnym materiałem budowlanym wykonanym z bloków skalnych. Za ich pomocą można pokrywać różne powierzchnie o wysokiej jakości i trwałości, co jest szczególnie istotne w przypadku konieczności pokrycia dużych powierzchni. W ten sposób można uzyskać ciągły i niepowtarzalny naturalny wzór.


Marmur Carrara

09.11.2021r.

Wchodzimy do teatru lub galerii i podziwiamy marmurowe wnętrza. Marzymy, by nasz dom był wyłożony podobnymi, lśniącymi płytkami. Skąd się bierze marmur i dlaczego warto wyłożyć powierzchnie swojego domu płytkami z tego naturalnego kruszcu?


Hurtownia kamienia, hurtownie kamienia

28.10.2021r.

Calacatta to naturalny kamień. Tak naprawdę, to bardzo charakterystyczna odmiana marmuru. Jest on pozyskiwany we Włoszech. Stąd też jego nazwa - została zaczerpnięta z nazwy miejscowości, w której jest pozyskiwany. To naprawdę "elegancki" kamień. Jego czysta biel daje poczucie czystości i świeżości. To czym się wyróżnia calacatta to złote lub jasno szare smugi, które pozwalają go rozpoznać.


Slaby kamienne: czym są, jakie jest ich zastosowanie

17.10.2021r.

Zapoznając się z ofertami hurtowni czy sklepów kamieniarskich, można trafić na zagadkową nazwę slaby kamienne. Niniejszy artykuł przybliży, czym jest slab kamienny, jakie ma zalety i jakie jest zastosowanie slabów kamiennych.


Calacatta – płytki biały marmur

02.10.2021r.

Płytki marmurowe to piękna i trwała ozdoba wnętrza. Dobrze sprawdzą się w kuchni, salonie lub łazience, nadając przestrzeni eleganckiego wystroju. Płytki w takim wydaniu są trwałe i bardziej odporne na ewentualne uszkodzenia. Ze względu na swój design są stylową i oryginalną dekoracją pomieszczenia.


Płytki kamienne, płyty kamienne

23.09.2021r.

Płytki z kamienia naturalnego są popularnym wyborem zarówno w przypadku nieruchomości biznesowych, jak i mieszkaniowych. Płytki z kamienia naturalnego, zwykle stosowane w kuchniach, łazienkach, korytarzach, oranżeriach, pomieszczeniach mieszkalnych i na zewnętrznych powierzchniach utwardzonych na ścianach i podłogach, są popularne, ponieważ są solidne, praktyczne, wytrzymałe i higieniczne, co pasuje do każdego nowoczesnego stylu życia i oferuje szeroka gama nieruchomości.


Łazienka marmurowa

10.09.2021r.

Komfortowa łazienka marmurowa może znacząco poprawić jakość życia. Wysokiej jakości ładunek energii i dobrego nastroju o poranku oraz pełen relaks przed snem mogą zmniejszyć negatywne skutki codziennego stresu i utrzymać zdrowie. Każdy ma swoje wyobrażenia na temat idealnego wnętrza dla tego pomieszczenia. Niektórym zależy na maksymalnym komforcie, inni wolą cieszyć się luksusem. Jeśli chcesz, aby to był model wyrafinowania, królewskiej wielkości, zobacz zdjęcia marmurowych łazienek. Pozwolą Ci one docenić zalety tej konstrukcji.


Współpraca z architektami

07.09.2021r.

Współpraca z architektami - to ważna część naszej pracy. Realizujemy projekty, wspólnie pracujemy nad tym, by Klient był usatysfakcjonowany


Zalety i wady płytek podłogowych z marmuru

05.09.2021r.

Płytki marmurowe są jedną z najbardziej atrakcyjnych opcji podłogowych dla różnych pomieszczeń, w tym łazienek i kuchni. Marmur jest naturalnym materiałem, który jest wydobywany w górach, a następnie przetwarzany na płytki dekoracyjne, mozaikowe i podłogowe. Obecnie obserwuje się znaczny wzrost popytu na płytki marmurowe, ze względu na częste stosowanie tego materiału w różnych projektach budowlanych i renowacyjnych.


Płyty granitowe na taras

19.08.2021r.

Wraz z nadejściem sezonu letniego pojawiają się nie tylko myśli o projektowaniu tarasów, ale także praktyczne pytania o to, jak je stworzyć. A jak wiadomo, podłoga jest ważną częścią każdego tarasu. Trwałość, komfort i oczywiście piękno - wiele zależy od właściwego wyboru. Wybór idealnej podłogi.


1 2 3 4