fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Płytka marmur, łazienki marmur

16.06.2021r.

Marmur to tworzywo nieustępujące na szczycie swojego miejsca żadnemu innemu surowcowi. Niezmiennie od lat jest jednym z najbardziej eleganckich i pożądanych motywów w wielu pomieszczeniach naszych czterech kątów, w szczególności w łazience.


Jak wybrać płytki podłogowe marmurowe?

13.06.2021r.

Ludzie od zawsze mieli potrzebę kształtowania własnej przestrzeni osobistej w oparciu o własne gusta i preferencje. Jest to szczególnie ważne, gdy przestrzeń, o której mowa, jest ich domem. Wybór materiałów budowlanych odzwierciedla bowiem osobowość jego mieszkańców.


Blat kwarcytowy, blaty kwarcytowe

27.05.2021r.

Kuchnia, według wielu z nas uchodzi za jedno z najtrudniejszych miejsc do zagospodarowania w naszym domu. Jej projekt musi być praktyczny, funkcjonalny, a przestrzeń w pełni wykorzystana. W zamyśle kuchnia powinna służyć nam przez wiele lat, dlatego materiały oraz sprzęty kuchenne powinny odznaczać się wysoką jakością.


Jak położyć cokół z płytek?

22.05.2021r.

Cokół jest bez wątpienia jednym z najtrwalszych i przede wszystkim najlepiej wyglądającym rozwiązaniem, jeśli chodzi o wykończenie płytek. Musimy jednak dobrać dla siebie takie opcje, które będą nie tylko łatwe w montażu, ale także w razie możliwości pozwolą nam oszczędzić nasze pieniądze.


Jak kłaść mozaikę, jak układać mozaikę?

19.05.2021r.

Mozaika od setek lat, aż po dzień dzisiejszy jest bardzo chętnie wybierana, bo nie tylko prezentuje się świetnie, ale możemy także liczyć na jej długoletnią trwałość, oczywiście jeśli wykonamy wszystkie kroki, które są niezbędne, aby dana mozaika trzymała się naprawdę solidnie i zawsze prezentowała się tak samo dobrze, jak zaraz po montażu.


Jak odnowić trawertyn?

10.05.2021r.

Trawertyn od lat wykorzystywany jest we Włoszech, jako najlepszy materiał na płytki nie tylko te ścienne, ale także podłogowe. Możemy za jego pomocą sprawić, że wnętrze będzie wyglądało klasycznie i stanie się na tyle uniwersalne, że będziemy mogli wpasować je z różnymi dodatkami, nawet modnymi w tym sezonie drewnianymi.


Jaki granit na schody zewnętrzne?

05.05.2021r.

Zmienne warunki pogodowe sprawiają, że wielu z nas zastanawia się jaki rodzaj materiału wybrać na zewnętrzne schody naszego domu czy firmy. Wysoka temperatura, deszcz, śnieg to tylko nieliczne czynniki atmosferyczne, które niekorzystnie wpływają na ich kondycję.


Taras w stylu śródziemnomorskim

18.03.2021r.

Jak urządzić ogródek czy taras, by w nim wypoczywać?


Marmur we wnętrzu – czy moda na marmur przeminie?

25.02.2021r.

Marmur we wnętrzu - czy moda na marmur przeminie? Ile go potrzeba, by zrobił efekt?


Najnowsze trendy – mozaika marmurowa

27.01.2021r.

Najnowsze trendy w wystroju wnętrz - to stosowanie materiałów naturalnych, niepowtarzalnych. Tu sprawdza się mozaika marmurowa. Urządzając własne mieszkanie, czy dom, zwracamy dużą uwagę na dobór nie tylko dodatków, ale i podstawowego wykończenia wnętrz. Na rynku dostępnych jest tyle przeróżnych materiałów i nowoczesnych rozwiązań, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Przez wnętrze wyrażamy siebie - swoje poczucie estetyki, zainteresowania, podejście do natury. Wybór materiałów wykończeniowych mówi dużo o naszym charakterze i statusie. Urządzeniu domu to już nie tylko: "żeby było wygodnie i łatwo". Dużą uwagę poświęcamy miejscu, gdzie spędzamy czas wolny, relaksujemy się, zapraszamy gości. Coraz częściej zatrudniamy specjalistów do zaprojektowania nawet pojedynczych pomieszczeń, aby efekt końcowy spełniał nasze oczekiwania. 


1 2 3