fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Blat granitowy, blaty granitowe

15.08.2021r.

Blaty kuchenne mają duży wpływ na estetykę i wartość domu, więc ważne jest, aby wybrać materiał, który jak najlepiej wpłynie na obie te wartości. Absolutum faworytem jest tutaj granit. Jak wybrać granitowy blat, który wniesie najwięcej do jakości wykończenia naszej kuchni?


Chevron Bianco Carrara poler – realizacja

11.08.2021r.

Piękna łazienka - wanna obudowana mozaiką marmurową, gwoździem programu.


Blat kamienny do kuchni

08.08.2021r.

Blat kuchenny jest najczęściej używaną częścią kuchni. Odpowiedni blat roboczy zadecyduje o trwałości całej kuchni, ponieważ korzystasz z niej przez cały czas, nawet w nocy.


Kamień na tarasie, płytki kamienne na taras

20.07.2021r.

Estetycznie wykończony i urządzony taras może stać się ulubionym miejscem domowników do odpoczywania w ciepłe dni. Aby tak się stało warto zakupić wygodne meble ogrodowe. Przyjemne tkaniny oraz ciekawe oświetlenie stworzą romantyczny nastrój.


Eleganckie płyty granitowe, płyta granitowe

02.07.2021r.

Współczesny sektor wykończenia wnętrz, w tym projektancki, którzy kierują się zasadą, iż pomieszczenia mają spełniać funkcję estetyczną, praktyczną, a także odznaczać się wytrzymałością, chętnie wykorzystują naturalne materiały.


Płytka marmur, łazienki marmur

16.06.2021r.

Marmur to tworzywo nieustępujące na szczycie swojego miejsca żadnemu innemu surowcowi. Niezmiennie od lat jest jednym z najbardziej eleganckich i pożądanych motywów w wielu pomieszczeniach naszych czterech kątów, w szczególności w łazience.


Jak wybrać płytki podłogowe marmurowe?

13.06.2021r.

Ludzie od zawsze mieli potrzebę kształtowania własnej przestrzeni osobistej w oparciu o własne gusta i preferencje. Jest to szczególnie ważne, gdy przestrzeń, o której mowa, jest ich domem. Wybór materiałów budowlanych odzwierciedla bowiem osobowość jego mieszkańców.


Blat kwarcytowy, blaty kwarcytowe

27.05.2021r.

Kuchnia, według wielu z nas uchodzi za jedno z najtrudniejszych miejsc do zagospodarowania w naszym domu. Jej projekt musi być praktyczny, funkcjonalny, a przestrzeń w pełni wykorzystana. W zamyśle kuchnia powinna służyć nam przez wiele lat, dlatego materiały oraz sprzęty kuchenne powinny odznaczać się wysoką jakością.


Jak położyć cokół z płytek?

22.05.2021r.

Cokół jest bez wątpienia jednym z najtrwalszych i przede wszystkim najlepiej wyglądającym rozwiązaniem, jeśli chodzi o wykończenie płytek. Musimy jednak dobrać dla siebie takie opcje, które będą nie tylko łatwe w montażu, ale także w razie możliwości pozwolą nam oszczędzić nasze pieniądze.


Jak kłaść mozaikę, jak układać mozaikę?

19.05.2021r.

Mozaika od setek lat, aż po dzień dzisiejszy jest bardzo chętnie wybierana, bo nie tylko prezentuje się świetnie, ale możemy także liczyć na jej długoletnią trwałość, oczywiście jeśli wykonamy wszystkie kroki, które są niezbędne, aby dana mozaika trzymała się naprawdę solidnie i zawsze prezentowała się tak samo dobrze, jak zaraz po montażu.


1 2 3 4