fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Breccia Sarda XL

Płytki z bardzo popularnego w Polsce włoskiego marmur BRECCIA SARDA XL z Sardynii od teraz w naszej stałej ofercie. Inna spotykana często nazwa to Daino Reale.

 

Breccia Sarda XL

 

Oferujemy duże formaty 60 x 60 x 2cm o powierzchni polerowanej, w pierwszym gatunku.

Breccia charakteryzuje się dużą różnorodnością odcieni beżu, tonu koloru i wzorem, co uwidaczniają załączone zdjęcia posadzki wykonanej z naszych płytek. Breccia świetnie pasuje do większości wnętrz, z uwagi na uniwersalny kolor i ciekawy wzór.

Marmur jest dobrym kondensatorem ciepła, dlatego jest idealnym materiałem na posadzki z zainstalowanym ogrzewaniem podłogowym. Ciepło pobrane z układu grzewczego jest powoli oddawane, przekazywane wnętrzu.

 

 

Duży rozmiar 60 x 60 x 2cm wymusza bezpieczną grubość dwóch centymetrów dla tego marmuru. Płytki są wycinane ze slabów, nie są kalibrowane ani fazowane, dlatego na krawędziach mogą wystąpić delikatne wyłupania, ukruszenia, które po zamontowaniu z łatwością ukryje fuga.

 

Dodatkowe zdjęcia z jednej z realizacji : http://naturalstoneworks.pl/portfolio_page/posadzka-breccia-sarda-tan-brown/

Płyty ułożone tu zostały z granitem Tan Brown, a następnie wypolerowane na miejscu w technologii KLINDEX. W ten sposób możemy uzyskać idealnie płaską powierzchnię z „twardymi” fugami. Co więcej powierzchnia ta wcale nie musi być w polerze, na życzenie możemy za zmatowić [honed] lub wyszczotkować [brushed]

 

Posadzki, okładziny ścienne, okładziny schodów, płytki kuchenne, płytki łazienkowe – w tych przypadkach Breccia Sarda świetnie się sprawdza.

 

SALON MARBELLA

Hotel Haston Wrocław – nasza realizacja

 

Płytki Breccia Sarda XL w pierwszym gatunku sprowadzamy pod indywidualne zamówienie, potrzebna ilość z jednego bloku, pod konkretny projekt.

Stałe dostawy z Sardynii, prosto ze źródła.

[O]

 

 • RODZAJ KAMIENIA: Marmur
 • WYMIAR: 60 x 60 x 2 cm
 • WYKOŃCZENIE: Poler
 • GATUNEK: Pierwszy
 • CENA: 295 zł/m2 brutto
 • DOSTĘPNOŚĆ W MAGAZYNIE: 3,24 m2

Zamówienie

Aby złożyć zamówienie skontaktuj się z naszym doradcą klienta:

 • +48 697 78 78 20
 • biuro@ozinga.pl
 • MARBELLA SALON KAMIENIA Jodłownik 26A; 58-262 Ostroszowice
  55 km na południe od Wrocławia. Droga 384 Dzierżoniów - Nowa Ruda

Przy zamówieniach przekraczających aktualny stan magazynowy sprowadzimy dla Państwa potrzebną ilość z jednej partii bezpośrednio od producentów z Włoch czy Hiszpanii. W takich przypadkach mogą wystąpić różnice w cenie. Każde takie zamówienie realizowane jest po Państwa akceptacji ceny i próbek (zdjęć).


 • Zapewniamy szybką realizację zamówień i stały kontakt
 • Płytki do odebrania w naszym magazynie
 • Istnieje możliwość wysłania zamówienia kurierem lub dostarczenia naszym transportem. Do uzgodnienia.
 • Pomagamy w dobraniu odpowiedniej chemii do montażu i konserwacji kamienia
 • Wystawiamy faktury VAT

Wszystkie zdjęcia na stronie są własnością OZINGA. Zabrania się ich wykorzystywania bez pisemnej zgody właścicieli.

UWAGA: Należy pamiętać, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami a świadczą jedynie o niezwykłości i niepowtarzalności. Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć. Na powierzchni niektórych rodzajów kamienia mogą występować niewielkie dziurki, nierówności czy rysy, które stanowią ich naturalną cechę.

Materiały nie podlegają reklamacji. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu KC.