fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Crema Marfil M

Crema Marfil M – marmur hiszpański

Płytki z popularnego hiszpańskiego marmuru w jakości Standard, o delikatnym rysunku i  polerowanej powierzchni. Prezentowane płytki mają format 30,5 x 61 x 1cm, to grubość jest idealna na ściany i posadzki i nie będzie stwarzała problemu dobremu płytkarzowi (kamieniarz nie jest konieczny). Płytki marmurowe są fazowane, co ułatwia montaż i zabezpiecza przed ukruszeniem boków i rogów.

 

Cechy charakterystyczne Crema Marfil

Płytki marmurowe Crema Marfil Standard charakteryzują się jednolitym jasno-beżowym kolorem z ciekawym, typowym dla tego marmuru przeżyleniem. Mogą pojawiać się drobne żyłki widoczne pod światło, małe otwory, wykruszenia – co jest naturalną cechą tego marmuru. Obrazują to zdjęcia.

 

Gdzie sprawdzi się kamień naturalny ?

Marmur ten sprawdza się świetnie w salonie, kuchni i łazience. Płytki podłogowe z tego marmuru doskonale współpracują z ogrzewaniem podłogowym kumulując i powoli oddając ciepło.

Dzięki zastosowaniu tego marmuru  możemy stworzyć wnętrze ciepłe, delikatne i spokojne. Chcesz wiedzieć więcej na temat marmuru Crema Marfil? Zadzwoń do nas lub napisz na podany niżej adres e mail.

Więcej zdjęć na: https://drive.google.com/open?id=0Bzi9b9hMGb6MMlF0N1o5QUU3RG8

 

Wybór płytek do naszej kuchni, łazienki czy też do salonu wiąże się z różnymi rzeczami. Warto jest przyjrzeć się niektórym z nich zanim podejmiemy ostateczną decyzję o tym, jakie płytki będziemy chcieli położyć w naszym domu. W poniższym artykule będziemy się nico bliżej przyglądali hiszpańskim płytkom marmurowym i temu, czy tylko ich wygląd powinien nas przekonać do wybrania właśnie tego produktu. Pozostańcie z nami a razem wybierzemy najlepsze płytki do domu.

Dlaczego właśnie hiszpańskie płytki Crema Marfil? Dlaczego marmur? Sprawdzamy.

Płytkie, które kładziemy w swoim domu bez wątpienia mają dla każdego z nas ogromne znacznie. Starannie dobieramy zarówno ich kolor, jak i wzór. Odzwierciedlają one to jacy jesteśmy i jakimi przedmiotami lubimy się otaczać. Jednym z piękniejszych wzorów może się okazać hiszpański marmur. Jest to wyjątkowo elegancki i stylowy zwór, który bez wątpienia podkreśli Twój charakter.

Ich jasny, beżowy kolor dodatkowo nada stylu Twojemu pomieszczeniu. Delikatny, dość charakterystyczny wzór stylizowany na marmur łatwo wpada w oko. Płytki mają stosunkowo dużą powierzchnię, dzięki czemu dość łatwo i szybko się je kładzie. Wzór jest dość popularny i ceniony przez wielu klientów, także i Ty możesz do nich dołączyć i cieszyć się świetnym stylem w atrakcyjnej cenie.

Gdzie można położyć płytki hiszpańskie Crema Marfil? Cy warto jest skorzystać z nich w każdym przypadku?

Płytki hiszpański marmur doskonale nadadzą się do położenia zarówno w kuchni, w łazience jaki w salonie. Ich konstrukcja pozwala na dość szerokie zastosowanie, co bez wątpienia jest ich ogromną zaletą.

Są one odporne zarówno na wilgoć, jak i na ciepło, które może się wydobywać na przykład z ogrzewania podłogowego, bo w obu przypadkach nadają się one doskonale do użytku. Masz więc pewność, że będą Ci one długo służyły w sytuacjach, w których inne płytki mogłyby Cię zawieść.

Na zakończenie jeszcze kilka słów podsumowujących nasz artykuł o płytkach Crema Marfil.

Poznałeś więc już cechy, które charakteryzują hiszpańskie płytki marmurowe. Nie mamy więc najmniejszych wątpliwości, że teraz jesteś jeszcze bardziej przekonany do tego, że są to doskonałe płytki właśnie dla Ciebie.

Już teraz sprawdź, jak atrakcyjne ceny mamy dla Ciebie na te wyjątkowe płytki. Nasi klienci są zgodni, że nie zamieniliby ich na żadne inne. Już teraz skorzystaj z atrakcyjnej oferty i ciesz się wyjątkowymi płytkami w swojej kuchni, jadalni czy też w łazience. Sprawdź jak tanio możesz je mieć. Zobacz także inne płytki w naszym sklepie. Zapraszamy.

[M]

czytaj dalej

 

 • RODZAJ KAMIENIA: Marmur
 • WYMIAR: 30,5 x 61 x 1 cm
 • WYKOŃCZENIE: Poler
 • GATUNEK: Standard
 • CENA: 295 zł/m2 brutto
 • DOSTĘPNOŚĆ W MAGAZYNIE: 10,464 m2

Zamówienie

Aby złożyć zamówienie skontaktuj się z naszym doradcą klienta:

 • +48 697 78 78 20
 • biuro@ozinga.pl
 • MARBELLA SALON KAMIENIA Jodłownik 26A; 58-262 Ostroszowice
  55 km na południe od Wrocławia. Droga 384 Dzierżoniów - Nowa Ruda

Przy zamówieniach przekraczających aktualny stan magazynowy sprowadzimy dla Państwa potrzebną ilość z jednej partii bezpośrednio od producentów z Włoch czy Hiszpanii. W takich przypadkach mogą wystąpić różnice w cenie. Każde takie zamówienie realizowane jest po Państwa akceptacji ceny i próbek (zdjęć).


 • Zapewniamy szybką realizację zamówień i stały kontakt
 • Płytki do odebrania w naszym magazynie
 • Istnieje możliwość wysłania zamówienia kurierem lub dostarczenia naszym transportem. Do uzgodnienia.
 • Pomagamy w dobraniu odpowiedniej chemii do montażu i konserwacji kamienia
 • Wystawiamy faktury VAT

Wszystkie zdjęcia na stronie są własnością OZINGA. Zabrania się ich wykorzystywania bez pisemnej zgody właścicieli.

UWAGA: Należy pamiętać, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami a świadczą jedynie o niezwykłości i niepowtarzalności. Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć. Na powierzchni niektórych rodzajów kamienia mogą występować niewielkie dziurki, nierówności czy rysy, które stanowią ich naturalną cechę.

Materiały nie podlegają reklamacji. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu KC.