fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Subway Bianco Carrara mat

Subway Bianco Carrara mat to klasyczne cegiełki z białego marmuru o matowej powierzchni.  Osiem cegiełek „subway” przyklejonych jest do siatki tworząc plaster. Pozwala to łatwo łączyć kolejne plastry przy zachowaniu jednakowych fug – znacznie ułatwia to pracę przy montażu.

Subway Bianco Carrara mat

Subway Bianco Carrara, Frame, Base Board, Octagony

Ten włoski marmur ma jasne tło i delikatne żyły, które nadają charakter każdej płycie. Subway Bianco Carrara mat nadaje się na fartuch kuchenny oraz okładzinę ścienną. Już niewielka ilość tego materiału pomoże stworzyć niesamowite, designerskie wnętrze. Materiał ten świetnie komponuje się z naturalnym, sprawdza się zarówno ze srebrnymi, złotymi i miedzianymi dodatkami. Stworzy niepowtarzalne, designerskie wnętrze. Już nawet niewielka ilość marmuru sprawia, że wnętrze nabiera indywidualnego, niepowtarzalnego charakteru.

Subway Bianco Carrara mat

Inspiracja zza oceanu… https://www.houzz.com/hznb/photos/clyde-hill-modern-farm-house-farmhouse-kitchen-seattle-phvw-vp~10279311   … nasza mozaika znacznie ładniejsza 🙂

Marmur z Carrary jest metamorficzny, składa się z mikroskopijnie małych kryształów węglanu wapnia. Skała ta powstała w wyniku metamorfozy, co oznacza, że ​​poprzednia skała uzyskała całkowicie nową strukturę krystaliczną z powodu wysokiego ciśnienia i wahań temperatury, więc ostatecznie skała została gruntownie zmieniona. W konkretnym przypadku marmuru z Carrary można powiedzieć, że pierwotna skała była podobna do obecnej wapiennej gleby dużych raf koralowych w oceanach tropikalnych. Transformacja miała miejsce podczas wczesnej jury, tj. 190 milionów lat temu, kiedy zalane zostały duże części dzisiejszej północnej Toskanii. Osad wapienny osadził się wtedy na dnie morza, a następnie utworzył platformę karbońską.

Ruchy skorupy ziemskiej, wypiętrzyły i uformowały Apeniny, platforma karbonu wypłynęła z oceanu i utworzyła góry, które zachowały swoje pierwotne cechy. Inaczej stało się w Alpach Apuańskich, gdzie wysokie ciśnienie zasadniczo zmieniło krystaliczną strukturę skały. Dlatego wapno zamieniło się w marmur. Z platformy karbońskiej, która była kilkakrotnie przekładana pod bardzo wysokim ciśnieniem, wyrosła złożona budowa geologiczna – dzisiejsze Alpy Apuańskie.

 

Wymiary cegiełek: 7,5 x 15 x 1cm.

1 plaster – 30,5 x 30,5 x 1cm = 0.093m²

1 karton = 5 plastrów = 0,465m²

 

[O]

 • RODZAJ KAMIENIA: Marmur
 • WYMIAR: 30,5 x 30,5 x 1 cm
 • WYKOŃCZENIE: Matowe
 • GATUNEK: Pierwszy
 • CENA: 530 zł/m2 brutto
 • DOSTĘPNOŚĆ W MAGAZYNIE: 77,5 m2

Zamówienie

Aby złożyć zamówienie skontaktuj się z naszym doradcą klienta:

 • +48 697 78 78 20
 • biuro@ozinga.pl
 • MARBELLA SALON KAMIENIA Jodłownik 26A; 58-262 Ostroszowice
  55 km na południe od Wrocławia. Droga 384 Dzierżoniów - Nowa Ruda

Przy zamówieniach przekraczających aktualny stan magazynowy sprowadzimy dla Państwa potrzebną ilość z jednej partii bezpośrednio od producentów z Włoch czy Hiszpanii. W takich przypadkach mogą wystąpić różnice w cenie. Każde takie zamówienie realizowane jest po Państwa akceptacji ceny i próbek (zdjęć).


 • Zapewniamy szybką realizację zamówień i stały kontakt
 • Płytki do odebrania w naszym magazynie
 • Istnieje możliwość wysłania zamówienia kurierem lub dostarczenia naszym transportem. Do uzgodnienia.
 • Pomagamy w dobraniu odpowiedniej chemii do montażu i konserwacji kamienia
 • Wystawiamy faktury VAT

Wszystkie zdjęcia na stronie są własnością OZINGA. Zabrania się ich wykorzystywania bez pisemnej zgody właścicieli.

UWAGA: Należy pamiętać, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami a świadczą jedynie o niezwykłości i niepowtarzalności. Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć. Na powierzchni niektórych rodzajów kamienia mogą występować niewielkie dziurki, nierówności czy rysy, które stanowią ich naturalną cechę.

Materiały nie podlegają reklamacji. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu KC.