fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Botticino XL

Płytki z bardzo popularnego włoskiego marmur BOTTICINO XL od teraz w naszej stałej ofercie. Oferujemy duże formaty 60 x 60 x 2cm, o powierzchni polerowanej, w pierwszym gatunku, z przeznaczenie na inwestycje publiczne oraz budownictwo mieszkaniowe. Płytki te świetnie pasują do większości wnętrz z uwagi na ich uniwersalny kolor i ciekawe charakterystyczne przeżylenie (delikatne żyłki jak wydruk kardiografu).

 

Botticino XL

 

Marmur jest dobrym kondensatorem ciepła, dlatego jest idealnym materiałem na posadzki z zainstalowanym ogrzewaniem podłogowym. Ciepło pobrane z układu grzewczego jest powoli oddawane, przekazywane wnętrzu.

Duży rozmiar 60 x 60 x 2cm wymusza bezpieczną grubość dwóch centymetrów dla tego marmuru. Płytki są wycinane ze slabów, po rozłożeniu można tak dobrać płytki, żeby tworzyły kontynuację wzoru. W skrzyniach mieści się zwykle 50-54 szt, czyli około 18m2.  Botticino jest materiałem jednolitym kolorystycznie, dlatego świetnie nadaje się na większe powierzchnie, posadzki w domach o otwartym planie.

 

Botticino XL

 

Posadzki, okładziny ścienne, okładziny schodów, płytki kuchenne, płytki łazienkowe – w tych przypadkach Botticino XL świetnie się sprawdza. Dostarczamy potrzebną ilość na projekt przy zachowaniu płytek z jednego bloku, podoba tonacja i wzór.

Ostanie zdjęcia to realizacja z naszych płytek Botticino. Więcej zdjęć na:

 https://drive.google.com/open?id=0Bzi9b9hMGb6MR1IzR1daVXZhelk

Kolejna realizacja z naszych płytek Botticino połączonych z hiszpańskim marmurem Emperador Dark: https://salonmarbella.pl/realizacje/botticino-emperador-gold-dom-pod-wroclawiem/

Marmur Botticino jest dumą Lombardii, powszechnie stosowany w domach i powierzchniach komercyjnych jest jednym z najczęściej spotykanym kamieni naturalnych we Włoszech. Podobnie jak Travertino Romano i Breccia Sarda.

[O]

 • RODZAJ KAMIENIA: Marmur
 • WYMIAR: 60 x 60 x 2 cm
 • WYKOŃCZENIE: Poler
 • GATUNEK: Pierwszy
 • CENA: 295 zł/m2 brutto
 • DOSTĘPNOŚĆ W MAGAZYNIE: stałe dostawy, 25,20 m2

Zamówienie

Aby złożyć zamówienie skontaktuj się z naszym doradcą klienta:

 • +48 697 78 78 20
 • biuro@ozinga.pl
 • MARBELLA SALON KAMIENIA Jodłownik 26A; 58-262 Ostroszowice
  55 km na południe od Wrocławia. Droga 384 Dzierżoniów - Nowa Ruda

Przy zamówieniach przekraczających aktualny stan magazynowy sprowadzimy dla Państwa potrzebną ilość z jednej partii bezpośrednio od producentów z Włoch czy Hiszpanii. W takich przypadkach mogą wystąpić różnice w cenie. Każde takie zamówienie realizowane jest po Państwa akceptacji ceny i próbek (zdjęć).


 • Zapewniamy szybką realizację zamówień i stały kontakt
 • Płytki do odebrania w naszym magazynie
 • Istnieje możliwość wysłania zamówienia kurierem lub dostarczenia naszym transportem. Do uzgodnienia.
 • Pomagamy w dobraniu odpowiedniej chemii do montażu i konserwacji kamienia
 • Wystawiamy faktury VAT

Wszystkie zdjęcia na stronie są własnością OZINGA. Zabrania się ich wykorzystywania bez pisemnej zgody właścicieli.

UWAGA: Należy pamiętać, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami a świadczą jedynie o niezwykłości i niepowtarzalności. Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć. Na powierzchni niektórych rodzajów kamienia mogą występować niewielkie dziurki, nierówności czy rysy, które stanowią ich naturalną cechę.

Materiały nie podlegają reklamacji. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu KC.