fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Calacatta Manhattan S

Płytki marmurowe CALACATTA MANHATTAN S [inna nazwa Bluette]  w formacie 30,5 x 30,5 x 1cm. Płytki są polerowane, kalibrowane i fazowane.

 

Calacatta Manhattan urzeka pokazem lśniącego, alabastrowego marmuru przeplatanego złożonymi żyłkami zmysłowej szarości, delikatnej zieleni i odcieni kości słoniowej. Misterne, wielotonowe nitki poruszają się po powierzchni kamienia w dramatycznej kompozycji – hipnotycznej burzy kolorów i głębi, która daje początek naturalnemu kamieniowi, który jest równie kuszący dla oka, co kojący.

Calacatta Manhattan S – piękny, kolorowy marmur o pastelowych barwach. Odcienie niebieskiego, szarego  w różnym natężeniu, przeplatają się z beżem i złotem. Płytki wielokolorowe, barwne, a przy tym elegancie. Przywodzą na myśl szarość wielkiego miasta na tle niebieskiego nieba. Polerowane, w standardowych kwadratach. Przy swojej wielobarwności pozostają jednak jasnym materiałem.

 

Calacatta Manhattan S

 

Bardzo elegancki marmur, charakteryzujący się żyłkami niebieskich i szarych tonów, które na przemian zmieniają intensywność. Rekomendowany do zastosowań wewnętrznych. Ten włoski marmur charakteryzuje także wiele różnokolorowych żył, bogaty rysunek i kolor na błękitnym tle.

W porównaniu z innymi dostępnymi rodzajami marmuru, Calacatta Manhattan jest rzadkością, pochodzącą z gór Apuańskich w Carrarze we Włoszech. Ta rzadkość w połączeniu z żywą bielą i dramatycznymi żyłkami sprawia, że ​​jest o wiele bardziej ekskluzywny i uważany za produkt z wyższej półki.

Marmur Calacatta Manhattan, fascynujący kamień naturalny, który pięknie eksponuje talenty Matki Natury, zapewnia wykwintne detale dla każdego domu. Popraw estetykę swoich wnętrz, nadając im efektowne marmurowe elementy.

Ten wykwintny naturalny materiał jest uosobieniem luksusu; jego niezrównane piękno i wszechstronność sprawiają, że łatwo zrozumieć, dlaczego jest to pierwszy wybór zarówno projektantów, jak i architektów.

 

 

Fantastyczne zdjęcia z kopani CALACATTA MANHATTAN we Włoszech: https://www.calacattamarble.it/cave-calacatta/?lang=en

 

 

DATA SHEET – Karta techniczna

Determination of the flexural strength under concentrated load:
12.1 MPa – 11.8 MPa

Compression resistance determination:
138 MPa – 115 MPa

Determination of the flexural strength under constant movement:
10.4 MPa – 11.7 MPa

Determination of water absorption and density:
Apparentvolumetric mass 2715 kg./m³ – Water absorption 0.11%

 

Pakowane po 10 szt. w kartonie = 0.93m2

[O]

 • RODZAJ KAMIENIA: Marmur
 • WYMIAR: 30,5 x 30,5 x 1 cm
 • WYKOŃCZENIE: Poler
 • GATUNEK: Pierwszy
 • CENA: 240 zł/m2 brutto
 • DOSTĘPNOŚĆ W MAGAZYNIE: 140 m2

Zamówienie

Aby złożyć zamówienie skontaktuj się z naszym doradcą klienta:

 • +48 697 78 78 20
 • biuro@ozinga.pl
 • MARBELLA SALON KAMIENIA Jodłownik 26A; 58-262 Ostroszowice
  55 km na południe od Wrocławia. Droga 384 Dzierżoniów - Nowa Ruda

Przy zamówieniach przekraczających aktualny stan magazynowy sprowadzimy dla Państwa potrzebną ilość z jednej partii bezpośrednio od producentów z Włoch czy Hiszpanii. W takich przypadkach mogą wystąpić różnice w cenie. Każde takie zamówienie realizowane jest po Państwa akceptacji ceny i próbek (zdjęć).


 • Zapewniamy szybką realizację zamówień i stały kontakt
 • Płytki do odebrania w naszym magazynie
 • Istnieje możliwość wysłania zamówienia kurierem lub dostarczenia naszym transportem. Do uzgodnienia.
 • Pomagamy w dobraniu odpowiedniej chemii do montażu i konserwacji kamienia
 • Wystawiamy faktury VAT

Wszystkie zdjęcia na stronie są własnością OZINGA. Zabrania się ich wykorzystywania bez pisemnej zgody właścicieli.

UWAGA: Należy pamiętać, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami a świadczą jedynie o niezwykłości i niepowtarzalności. Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć. Na powierzchni niektórych rodzajów kamienia mogą występować niewielkie dziurki, nierówności czy rysy, które stanowią ich naturalną cechę.

Materiały nie podlegają reklamacji. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu KC.