fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Donica Cascata

Donica Cascata – wykonywane ręcznie, na zamówienie, w limitowanej ilości duże donice z włoskiego piaskowca Pietra Lessinia. Niezwykle trwałe i eleganckie donice zewnętrzne. Idealne na taras lub przed wejście do domu. Grubość kamienia to aż 5 do 6 cm. Powierzchnia naturalna, łupana. Wymiary donic tego typu to 100 x 50 x 50cm. Tolerancja wynosi tu 3cm ze względu na ręczne wykonanie i  łupany materiał o nieregularnej powierzchni. Na zamówienie dorabiamy też do nich nóżki z tego samego materiału –  wedle uznania klienta.  Donice zostały wykonane niezwykle starannie, by nie było widać łączeń płyt.

Donica Cascata

Donica Cascata – to wybór na wiele lat. Kamień się pięknie starzeje, to materiał szlachetny. Ze względu na łupaną powierzchnię, nieco rustykalną sprawdzą  się w klasycznych, tradycyjnych ogrodach, na tarasach i jako ozdoba wejścia do domu. Pojemna donica pomieści nasadzenia takie jak tradycyjne bratki, surfinie itp., ale świetnie sprawdzi się też przy większych roślinach, jak trawy ozdobne, przycinane w różne kształty cisy, hortensje, kanny itp. rośliny, które potrzebują trochę więcej miejsca na korzenie.  Poniżej na zdjęciu widać naturalną skamielinę – ślimaka sprzed wielu tysięcy lat.

Donica Cascata

Nasze donice mają wykonany drenaż, by nadmiar wody mógł swobodnie wypływać, a rośliny nie niszczały z powodu np. długotrwałego deszczu.

Donica Cascata

Donica Cascata to doskonały wybór.

[O]

 • RODZAJ: piaskowiec łupany
 • OPAKOWANIE: 1
 • CENA: 4900 zł/m2 brutto
 • DOSTĘPNOŚĆ W MAGAZYNIE: 2 m2

Zamówienie

Aby złożyć zamówienie skontaktuj się z naszym doradcą klienta:

 • +48 697 78 78 20
 • biuro@ozinga.pl
 • MARBELLA SALON KAMIENIA Jodłownik 26A; 58-262 Ostroszowice
  55 km na południe od Wrocławia. Droga 384 Dzierżoniów - Nowa Ruda

Przy zamówieniach przekraczających aktualny stan magazynowy sprowadzimy dla Państwa potrzebną ilość z jednej partii bezpośrednio od producentów z Włoch czy Hiszpanii. W takich przypadkach mogą wystąpić różnice w cenie. Każde takie zamówienie realizowane jest po Państwa akceptacji ceny i próbek (zdjęć).


 • Zapewniamy szybką realizację zamówień i stały kontakt
 • Płytki do odebrania w naszym magazynie
 • Istnieje możliwość wysłania zamówienia kurierem lub dostarczenia naszym transportem. Do uzgodnienia.
 • Pomagamy w dobraniu odpowiedniej chemii do montażu i konserwacji kamienia
 • Wystawiamy faktury VAT

Wszystkie zdjęcia na stronie są własnością OZINGA. Zabrania się ich wykorzystywania bez pisemnej zgody właścicieli.

UWAGA: Należy pamiętać, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami a świadczą jedynie o niezwykłości i niepowtarzalności. Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć. Na powierzchni niektórych rodzajów kamienia mogą występować niewielkie dziurki, nierówności czy rysy, które stanowią ich naturalną cechę.

Materiały nie podlegają reklamacji. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu KC.