fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Bianco Carrara – cegiełki

Płytki podłogowe i ścienne z pięknego włoskiego marmuru z okolic Carrary. Nasze Bianco Carrara – cegiełki są polerowane, kalibrowane i fazowane. Format cegiełki 30,5×15,2x1cm daje sporo możliwości montażu płytek. Nasze cegiełki Bianco Carrara charakteryzują się jasnym, jasnoszarym tłem w różnych odcieniach i ciekawym rysunkiem – obrazują to zdjęcia złożonych losowo płytek z różnych kartonów.

Idealnie nadaje się na ściany oraz podłogi, pasuje do łazienki i do kuchni. Jest idealnym materiałem do wykończenia ścian prysznicowych i ścian przy blatach kuchennych. Nasze płytki marmurowe zestawiliśmy z ciemnym paskiem marmuru Pietra Grey/ Graffite dla pokazania kontrastu i koloru. Oferowana partia wyróżnia się przepięknymi żyłami i smugami na jasnym tle, które tworzą niepowtarzalny a zarazem delikatny rysunek.

Na zdjęciach realizacja z wykorzystaniem naszych cegiełek w Krakowie. Za całość odpowiada UNQO [ www.unqo.pl ]

Płytki Bianco Carrara w gatunku komercyjnym – przeznaczonym do użycia w projektach publicznych i budownictwie mieszkaniowym, zawiera płytki o rożnym odcieniu i przeżyleniu, mogą pojawić się żyłki, przerosty kwarcowe i małe otwory na powierzchni po kryształkach kwarcu. Cechy te są naturalne dla kamieni naturalnych, szczególnie marmurów.

 

 • RODZAJ KAMIENIA: Marmur
 • WYMIAR: 30,5 x 15,2 x 1 cm
 • GATUNEK: Commercial

Zamówienie

Aby złożyć zamówienie skontaktuj się z naszym doradcą klienta:

 • +48 697 78 78 20
 • biuro@ozinga.pl
 • MARBELLA SALON KAMIENIA Jodłownik 26A; 58-262 Ostroszowice
  55 km na południe od Wrocławia. Droga 384 Dzierżoniów - Nowa Ruda

Przy zamówieniach przekraczających aktualny stan magazynowy sprowadzimy dla Państwa potrzebną ilość z jednej partii bezpośrednio od producentów z Włoch czy Hiszpanii. W takich przypadkach mogą wystąpić różnice w cenie. Każde takie zamówienie realizowane jest po Państwa akceptacji ceny i próbek (zdjęć).


 • Zapewniamy szybką realizację zamówień i stały kontakt
 • Płytki do odebrania w naszym magazynie
 • Istnieje możliwość wysłania zamówienia kurierem lub dostarczenia naszym transportem. Do uzgodnienia.
 • Pomagamy w dobraniu odpowiedniej chemii do montażu i konserwacji kamienia
 • Wystawiamy faktury VAT

Wszystkie zdjęcia na stronie są własnością OZINGA. Zabrania się ich wykorzystywania bez pisemnej zgody właścicieli.

UWAGA: Należy pamiętać, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami a świadczą jedynie o niezwykłości i niepowtarzalności. Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć. Na powierzchni niektórych rodzajów kamienia mogą występować niewielkie dziurki, nierówności czy rysy, które stanowią ich naturalną cechę.

Materiały nie podlegają reklamacji. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu KC.