fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Jak odnowić trawertyn?

10.05.2021r.

Trawertyn od lat wykorzystywany jest we Włoszech, jako najlepszy materiał na płytki nie tylko te ścienne, ale także podłogowe. Możemy za jego pomocą sprawić, że wnętrze będzie wyglądało klasycznie i stanie się na tyle uniwersalne, że będziemy mogli wpasować je z różnymi dodatkami, nawet modnymi w tym sezonie drewnianymi.


Jaki granit na schody zewnętrzne?

05.05.2021r.

Zmienne warunki pogodowe sprawiają, że wielu z nas zastanawia się jaki rodzaj materiału wybrać na zewnętrzne schody naszego domu czy firmy. Wysoka temperatura, deszcz, śnieg to tylko nieliczne czynniki atmosferyczne, które niekorzystnie wpływają na ich kondycję.


Taras w stylu śródziemnomorskim

18.03.2021r.

Jak urządzić ogródek czy taras, by w nim wypoczywać?


Marmur we wnętrzu – czy moda na marmur przeminie?

25.02.2021r.

Marmur we wnętrzu - czy moda na marmur przeminie? Ile go potrzeba, by zrobił efekt?


Najnowsze trendy – mozaika marmurowa

27.01.2021r.

Najnowsze trendy w wystroju wnętrz - to stosowanie materiałów naturalnych, niepowtarzalnych. Tu sprawdza się mozaika marmurowa. Urządzając własne mieszkanie, czy dom, zwracamy dużą uwagę na dobór nie tylko dodatków, ale i podstawowego wykończenia wnętrz. Na rynku dostępnych jest tyle przeróżnych materiałów i nowoczesnych rozwiązań, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Przez wnętrze wyrażamy siebie - swoje poczucie estetyki, zainteresowania, podejście do natury. Wybór materiałów wykończeniowych mówi dużo o naszym charakterze i statusie. Urządzeniu domu to już nie tylko: "żeby było wygodnie i łatwo". Dużą uwagę poświęcamy miejscu, gdzie spędzamy czas wolny, relaksujemy się, zapraszamy gości. Coraz częściej zatrudniamy specjalistów do zaprojektowania nawet pojedynczych pomieszczeń, aby efekt końcowy spełniał nasze oczekiwania. 


W poszukiwaniu koloru… hiszpańskie marmury

16.07.2019r.

Hiszpańskie marmury - alternatywa dla ogranych wzorów


OUTLET

06.12.2018r.

Szykujemy większy, bardziej nowoczesny magazyn, by lepiej eksponować nasze piękne materiały. W związku z tym przygotowaliśmy ceny promocyjne na niektóre materiały. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego OUTLETU.

Piękne, luksusowe materiały w przystępnych cenach. W naszym outlecie można znaleźć materiały, które są już w mniejszych ilościach, tzw. końcówki serii, lub też po prostu te, na które udało nam się przygotować lepszą cenę. Znajdą tu Państwo sezonowe promocje związane z czyszczeniem magazynu na koniec roku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Codziennie dodajemy nowe materiały.  To obopólna korzyść. Państwo mogą zakupić piękne materiały po korzystnych cenach, a my... będziemy mieć mniej przenoszenia :)


Mozaiki marmurowe są najpiękniejsze

22.05.2017r.

Mozaika marmurowa jest ponadczasowa, mimo że styl wykonania i dobór marmur się zmienia, to co kilka lat mozaika marmurowa triumfalnie powraca do łask upiększając nasze łazienki i kuchnie.


1 2 3 6