fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

JODŁA Calacatta matowa

Duża wersja popularnego wzoru – jodełka. Mozaika JODŁA Calacatta matowa z pięknego, ciepłego w odcieniu marmuru Calacatta. Ekskluzywny materiał nadający się do eleganckiej łazienki lub kuchni. Świetnie sprawdzi się zarówno na ścianach, jak i podłogach. Pięknie współgra z innymi materiałami naturalnymi. Łączy białe tło, w odcieniu kości słoniowej ze złotymi i jasnoszarymi żyłami. Powierzchnia matowa, przyjemna w dotyku. Do wnętrza klasycznego, jak i nowoczesnego.

Płytki nie są połączone siatką, można układać je w jodełkę lub klasycznie jak cegiełkę, równoległe. Na powierzchni niektórych płytek mogą znajdować się otwory po kwarcach, są one naturalne przy tym marmurze, można je zafugować lub zostawić.

Płytki Mozaika JODŁA Calacatta matowa w gatunku wyższym komercyjnym – przeznaczonym do użycia w projektach publicznych i budownictwie mieszkaniowym, zawiera płytki o rożnym odcieniu i przeżyleniu, mogą pojawić się żyłki, przerosty kwarcowe i małe otwory na powierzchni po kryształkach kwarcu. Cechy te są naturalne dla kamieni naturalnych, szczególnie marmurów.

Mozaika JODŁA Calacatta matowa to materiał ekskluzywny.

1 katon = 16szt = 0,366m2

1 sztuka = 0,022875m2

 • RODZAJ KAMIENIA: Marmur
 • WYMIAR: 30,5 x 7,5 x 1 cm
 • GATUNEK: High Commercial

Zamówienie

Aby złożyć zamówienie skontaktuj się z naszym doradcą klienta:

 • +48 697 78 78 20
 • biuro@ozinga.pl
 • MARBELLA SALON KAMIENIA Jodłownik 26A; 58-262 Ostroszowice
  55 km na południe od Wrocławia. Droga 384 Dzierżoniów - Nowa Ruda

Przy zamówieniach przekraczających aktualny stan magazynowy sprowadzimy dla Państwa potrzebną ilość z jednej partii bezpośrednio od producentów z Włoch czy Hiszpanii. W takich przypadkach mogą wystąpić różnice w cenie. Każde takie zamówienie realizowane jest po Państwa akceptacji ceny i próbek (zdjęć).


 • Zapewniamy szybką realizację zamówień i stały kontakt
 • Płytki do odebrania w naszym magazynie
 • Istnieje możliwość wysłania zamówienia kurierem lub dostarczenia naszym transportem. Do uzgodnienia.
 • Pomagamy w dobraniu odpowiedniej chemii do montażu i konserwacji kamienia
 • Wystawiamy faktury VAT

Wszystkie zdjęcia na stronie są własnością OZINGA. Zabrania się ich wykorzystywania bez pisemnej zgody właścicieli.

UWAGA: Należy pamiętać, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami a świadczą jedynie o niezwykłości i niepowtarzalności. Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć. Na powierzchni niektórych rodzajów kamienia mogą występować niewielkie dziurki, nierówności czy rysy, które stanowią ich naturalną cechę.

Materiały nie podlegają reklamacji. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu KC.