fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Breccia Sarda XL II gat.

Płytki z bardzo popularnego w Polsce włoskiego marmur Breccia Sarda XL II gat. (Daino Reale) z Sardynii od teraz w naszej stałej ofercie. Oferujemy format 30x60x2cm o powierzchni polerowanej w drugim gatunku. Breccia charakteryzuje się dużą różnorodnością odcieni beżu, tonu koloru i wzorem, co uwidacznia się nawet na jednej płycie, nie wspominając już o całym bloku. Cech to sprawia że każda płytka jest niepowtarzalna. Nasze płytki podłogowe świetnie pasują do większości wnętrz z uwagi na ich uniwersalny kolor i ciekawe przeżylenie – wzór.

Marmur jest dobrym kondensatorem ciepła, dlatego jest idealnym materiałem na posadzki z zainstalowanym ogrzewaniem podłogowym. Ciepło pobrane z układu grzewczego jest powoli oddawane, przekazywane wnętrzu.

Oferowana partia to płytki w II gatunku. Płytki mają  30x60x2cm (13szt=1,08m2). Cena za całość to 120zł brutto.

Płytki Breccia Sarda XL II gat. mają: pokruszone rogi, lub krawędzie, widoczne wypełnienie, różne odcienie – co widać na zdjęciach. Jednak dla dobrego fachowca, odpowiednie rozmieszczenie płytek oraz obrobienie i zamaskowanie niedoskonałości nie powinno być problemem.

 • RODZAJ KAMIENIA: Marmur
 • WYMIAR: 30 x 60 x 2 cm
 • GATUNEK: Drugi

Zamówienie

Aby złożyć zamówienie skontaktuj się z naszym doradcą klienta:

 • +48 697 78 78 20
 • biuro@ozinga.pl
 • MARBELLA SALON KAMIENIA Jodłownik 26A; 58-262 Ostroszowice
  55 km na południe od Wrocławia. Droga 384 Dzierżoniów - Nowa Ruda

Przy zamówieniach przekraczających aktualny stan magazynowy sprowadzimy dla Państwa potrzebną ilość z jednej partii bezpośrednio od producentów z Włoch czy Hiszpanii. W takich przypadkach mogą wystąpić różnice w cenie. Każde takie zamówienie realizowane jest po Państwa akceptacji ceny i próbek (zdjęć).


 • Zapewniamy szybką realizację zamówień i stały kontakt
 • Płytki do odebrania w naszym magazynie
 • Istnieje możliwość wysłania zamówienia kurierem lub dostarczenia naszym transportem. Do uzgodnienia.
 • Pomagamy w dobraniu odpowiedniej chemii do montażu i konserwacji kamienia
 • Wystawiamy faktury VAT

Wszystkie zdjęcia na stronie są własnością OZINGA. Zabrania się ich wykorzystywania bez pisemnej zgody właścicieli.

UWAGA: Należy pamiętać, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami a świadczą jedynie o niezwykłości i niepowtarzalności. Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć. Na powierzchni niektórych rodzajów kamienia mogą występować niewielkie dziurki, nierówności czy rysy, które stanowią ich naturalną cechę.

Materiały nie podlegają reklamacji. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu KC.