fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Calacatta Silver L

Prezentujemy piękne płytki z eleganckiego włoskiego marmuru Calacatta Silver L. Delikatne mlecznokremowe tło urozmaicają srebrno-szare pasma, żyły i drobiny.  Bardzo jasne tło kontrastuje z kolorem żył, a raczej delikatnych smug, gdzieniegdzie przypominających koronkę. Niespotykany często rysunek kamienia, który może kojarzyć się ze szkicem,  stanowi o wyjątkowości tych płytek marmurowych.  Zestawiając ten materiał z innymi płytkami marmurowymi, np. czarnymi, uzyskamy bardzo duży kontrast, mimo, że żył jest sporo, a to za sprawą jasnego, ciepłego tła.

Nasze płytki Calacatta Silver L charakteryzują się jasnym tłem oraz pięknym  przeżyleniem w kolorach szarości i srebra. Płytki łazienkowe o dużych wymiarach 45,7×45,7x1cm . Marmur ten może pięknie prezentować się na posadzce lub ścianie w kuchni, salonie lub w łazience. Ogrzewanie podłogowe przekaże ciepło, które płytki zmagazynuje i powoli oddadzą  –  jest to duży plus kamieni naturalnych. Płytki te może też użyć  jako okładziny ściennej wewnątrz budynku, co niewątpliwie doda mu elegancji i charakteru.

Gatunek komercyjny – przeznaczony jest do użycia w projektach publicznych i budownictwie mieszkaniowym, zawiera płytki o różnym odcieniu i przeżyleniu, mogą pojawić się żyłki, przerosty kwarcowe i małe otwory lub pęknięcia na powierzchni (patrz zdjęcia). Cechy te są typowe dla kamieni naturalnych, szczególnie marmurów z bogatym przeżyleniem.

Calacatta Silver L

Calacatta, wykorzystywana do upiększanie domów od wieków, sprawdza się świetnie na ścianach i posadzkach, także ogrzewanych. Stanowi o klasycznym i eleganckim charakterze salonu czy łazienki.

 • RODZAJ KAMIENIA: Marmur
 • WYMIAR: 45,7 x 45,7 x 1 cm
 • GATUNEK: Commercial

Zamówienie

Aby złożyć zamówienie skontaktuj się z naszym doradcą klienta:

 • +48 697 78 78 20
 • biuro@ozinga.pl
 • MARBELLA SALON KAMIENIA Jodłownik 26A; 58-262 Ostroszowice
  55 km na południe od Wrocławia. Droga 384 Dzierżoniów - Nowa Ruda

Przy zamówieniach przekraczających aktualny stan magazynowy sprowadzimy dla Państwa potrzebną ilość z jednej partii bezpośrednio od producentów z Włoch czy Hiszpanii. W takich przypadkach mogą wystąpić różnice w cenie. Każde takie zamówienie realizowane jest po Państwa akceptacji ceny i próbek (zdjęć).


 • Zapewniamy szybką realizację zamówień i stały kontakt
 • Płytki do odebrania w naszym magazynie
 • Istnieje możliwość wysłania zamówienia kurierem lub dostarczenia naszym transportem. Do uzgodnienia.
 • Pomagamy w dobraniu odpowiedniej chemii do montażu i konserwacji kamienia
 • Wystawiamy faktury VAT

Wszystkie zdjęcia na stronie są własnością OZINGA. Zabrania się ich wykorzystywania bez pisemnej zgody właścicieli.

UWAGA: Należy pamiętać, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami a świadczą jedynie o niezwykłości i niepowtarzalności. Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć. Na powierzchni niektórych rodzajów kamienia mogą występować niewielkie dziurki, nierówności czy rysy, które stanowią ich naturalną cechę.

Materiały nie podlegają reklamacji. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu KC.