fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Fior di Bosco S

Fior di Bosco S to  piękny szary marmur, o modnym obecnie odcieniu betonu, wydobywany jest we Włoszech.

Płytki w formacie 30,5 x 30,5 x 1cm są polerowane, kalibrowane i fazowane.

Ten włoski marmur ma szare tło i delikatne smugi, które nadają charakter każdej płytce. Nadają się na fartuch kuchenny, poszadzki oraz okładziny ścian.   Materiał ten świetnie komponuje się z drewnem naturalnym, sprawdza się zarówno ze srebrnymi, złotymi i miedzianymi dodatkami. Stworzy niepowtarzalne, designerskie wnętrze. Już nawet niewielka ilość marmuru sprawia, że wnętrze nabiera indywidualnego, niepowtarzalnego charakteru.

To świetne rozwiązanie na fartuch kuchenny, backsplash, czyli ścianę nad blatem, gdyż idealne przestrzeń między szafkami górnymi a dolnymi to około 60 cm. Można więc użyć tych płytek w pionie lub w poziomie uzyskując niewiele fug.

Fior di Bosco S , włoskie płytki marmurowe, dostępne od ręki, szybka realizacja. Idealne do kuchni i łazienki. Na posadzki i ściany.

FIOR di BOSCO, wykorzystywany jest do dekoracji domów i budynków użyteczności publicznej, sprawdza się świetnie na ścianach i posadzkach, także ogrzewanych.

 

 • RODZAJ KAMIENIA: Marmur
 • WYMIAR: 30,5 x 30,5 x 1 cm
 • GATUNEK: Pierwszy

Zamówienie

Aby złożyć zamówienie skontaktuj się z naszym doradcą klienta:

 • +48 697 78 78 20
 • biuro@ozinga.pl
 • MARBELLA SALON KAMIENIA Jodłownik 26A; 58-262 Ostroszowice
  55 km na południe od Wrocławia. Droga 384 Dzierżoniów - Nowa Ruda

Przy zamówieniach przekraczających aktualny stan magazynowy sprowadzimy dla Państwa potrzebną ilość z jednej partii bezpośrednio od producentów z Włoch czy Hiszpanii. W takich przypadkach mogą wystąpić różnice w cenie. Każde takie zamówienie realizowane jest po Państwa akceptacji ceny i próbek (zdjęć).


 • Zapewniamy szybką realizację zamówień i stały kontakt
 • Płytki do odebrania w naszym magazynie
 • Istnieje możliwość wysłania zamówienia kurierem lub dostarczenia naszym transportem. Do uzgodnienia.
 • Pomagamy w dobraniu odpowiedniej chemii do montażu i konserwacji kamienia
 • Wystawiamy faktury VAT

Wszystkie zdjęcia na stronie są własnością OZINGA. Zabrania się ich wykorzystywania bez pisemnej zgody właścicieli.

UWAGA: Należy pamiętać, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami a świadczą jedynie o niezwykłości i niepowtarzalności. Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć. Na powierzchni niektórych rodzajów kamienia mogą występować niewielkie dziurki, nierówności czy rysy, które stanowią ich naturalną cechę.

Materiały nie podlegają reklamacji. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu KC.