fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Palissandro Bluette L

Palissandro Bluette L – to przepiękny włoski marmur o bogatym wzorze, przypominającym październikowe niebo lub kosmos. Płytki mają formę dużych kwadratów. W słońcu mienią się jakby były posypane złotym brokatem. Płytki mają szaro- niebieską barwę i usiane są żyłami w kolorze jasnobrązowym oraz smugami jasnoszarymi, kremowymi. Trudno opisać dynamikę wzoru tego marmuru, zachęcamy więc do obejrzenia filmu.

 

Przepiękny włoski marmur o szarym tle i bardzo bogatym rysunku. Płytki marmurowe Palissandro Bluette L mają format 45,7 x 45,7 x 1cm, są polerowane.

Świetnie nadaje się  do nowoczesnych wnętrz ze względu na kolor. Sprawdza się zarówno jako dominujący kolor,  jak i w roli dodatku. Doskonale łączy się się z bielą i innymi jasnymi marmurami – Bianco Carrara i Calacatta. Bogate przeżylenie nie pozwala zapomnieć, że to materiał naturalny, wydobyty z wnętrza ziemi, a nie fabryczny powtarzalny wyrób. Do tej pory marmur ten był rzadko stosowany w Polsce, ale obecnie zyskuje docenia się jego walory estetyczne.

Płytki o rożnym odcieniu i przeżyleniu, mogą pojawić się żyłki, przerosty kwarcowe i małe otwory lub pęknięcia na powierzchni (patrz zdjęcia). Cechy te są typowe dla kamieni naturalnych, szczególnie marmurów z bogatym przeżyleniem.

Palissandro Bluette L

Zastosowanie płytek Palissandro  sprawi, że pomieszczenie nabierze charakteru, ale nie będzie zbyt ciemne. Polecamy płytki do łazienek, kuchni, holu i salonu.

 

UWAGA: zostało 7 kartonów = 8,987m2.

[fbOZ]

 • RODZAJ KAMIENIA: Marmur
 • WYMIAR: 45,7 x 45,7 x 1 cm
 • WYKOŃCZENIE: Poler
 • GATUNEK: High Commercial

Zamówienie

Aby złożyć zamówienie skontaktuj się z naszym doradcą klienta:

 • +48 697 78 78 20
 • biuro@ozinga.pl
 • MARBELLA SALON KAMIENIA Jodłownik 26A; 58-262 Ostroszowice
  55 km na południe od Wrocławia. Droga 384 Dzierżoniów - Nowa Ruda

Przy zamówieniach przekraczających aktualny stan magazynowy sprowadzimy dla Państwa potrzebną ilość z jednej partii bezpośrednio od producentów z Włoch czy Hiszpanii. W takich przypadkach mogą wystąpić różnice w cenie. Każde takie zamówienie realizowane jest po Państwa akceptacji ceny i próbek (zdjęć).


 • Zapewniamy szybką realizację zamówień i stały kontakt
 • Płytki do odebrania w naszym magazynie
 • Istnieje możliwość wysłania zamówienia kurierem lub dostarczenia naszym transportem. Do uzgodnienia.
 • Pomagamy w dobraniu odpowiedniej chemii do montażu i konserwacji kamienia
 • Wystawiamy faktury VAT

Wszystkie zdjęcia na stronie są własnością OZINGA. Zabrania się ich wykorzystywania bez pisemnej zgody właścicieli.

UWAGA: Należy pamiętać, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami a świadczą jedynie o niezwykłości i niepowtarzalności. Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć. Na powierzchni niektórych rodzajów kamienia mogą występować niewielkie dziurki, nierówności czy rysy, które stanowią ich naturalną cechę.

Materiały nie podlegają reklamacji. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu KC.