fb fb Polerowanie podzadzek Porfir Promocje

Marbella Salon Kamienia

Marbella Salon Kamienia   MARMUR TO NASZA SPECJALNOŚĆ

Marbella zajmuje się sprzedażą wyrobów z kamienia naturalnego, takich jak płytki marmurowe, płytki granitowe, płytki z onyxu, trawertynu, łupka, mozaiki kamienne, cokoliki oraz listwy dekoracyjne z kamienia. Sprowadzamy płytki od producentów, głównie  z Włoch i Hiszpanii. Nasz magazyn znajduje się w Niemczy, jednak sprzedajemy nasze produkty w całym kraju, w razie potrzeby organizujemy transport kurierski.

Jeśli nasza oferta Państwa nie zadowala proszę przesłać nam zapytanie dotyczące konkretnego materiału w wybranym rozmiarze i rodzaju wykończenia (poler, mat, satyna, płomieniowane) a my postaramy się jak najszybciej przygotować ofertę na Państwa potrzeby.

Wykonujemy także wszelkie projekty z kamienia naturalnego na wymiar, takie jak: blaty, schody, parapety, kominki, okładziny ścian, czapy granitowe.

Jesteśmy firmą kamieniarską z dużym doświadczeniem w dziedzinie budownictwa. Firma Ozinga działa na rynku kamienia naturalnego od 2007 roku, natomiast sworznie marki  Marbella Salon Kamienia ułatwia komunikację z klientem, projektantami wnętrz i architektami. Magazyn w Niemczy jest przygotowany do odwiedzin zainteresowanych, każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to miejsce, gdzie nie tylko można obejrzeć wszelkie dostępne materiały, ale uzyskać niezbędna informacji na temat montażu czy zalecanej chemii.

Marbella Salon Kamienia

 

WIĘCEJ INFORMACJI NA:

www.salonmarbella.pl

lub www.ozinga.pl

Inspiracje można również znaleźć na:

https://www.facebook.com/pages/Marbella-Salon-Kamienia/209867829075938?ref=hl

 

Na bieżąco poszerzamy ofertę, aktualizujemy ją, śledząc najnowsze trendy wnętrzarskie. Jesteśmy stałym bywalcem na targach kamieniarskich w Weronie – Marmo+Mac, skąd czerpiemy ispirację. Szukamy nowości, sprowadzamy nowe materiały oraz nowe wykończenia znanych dobrze materiałów. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientem indywidualnym oraz biurami projektowymi.